Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a barátnőtök teherbe esne, és ti ugyan nem álmodtok most gyerekről, de belemennétek, hogy a barátnőtök megtartsa?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés. Védekezünk, de tartok tőle, hogy nem olyan biztos így, és nem miattam. Ha teherbe esnék, meg akarnám tartani. Nagyon komolyan, inkább öngyilkos lennék, ha abortuszra kéne mennem, annyira nem tudnék utána tükörbe nézni(más nőt ugyanezért nem ítélek el soha). Ilyen esetben, ha nagyon szeretitek a barátnőtöket, megtarthatná?

22l


2017. júl. 13. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

ha megfelelő a kapcsolat én simán megtartatnám, de ha nem jó akkor meg azon lennék, hogy rendbe jöjjön, de nem a gyerek miatt


én nem akarnám, hogy elvetesse

2017. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Barátnőmnek edig spirálja volt, de kényelmetlenül érezte így kivetette, most gyógyszert akart szedni, de nem engedem neki, nem szeretném, hogy hormonokat szedjen... inkább húzok gumit...

Soha nem csináltuk gumival, picit aggódott, kérdezte, mi lesz ha szakad vagy ilyesmi és terhes lesz...

Mondtam neki, hogy akkor felneveljük...


Amúgy már van egy kislánya másik pasitól, 2 éve úgy lett ez a kapcsolatom, hogy egyáltalán elképzelni nem tudtam, hogy valaha is legyen gyerekem, hatalmas teher volt az elején, igazából megértem azokat a férfiakat, akik nem vállalják...

De én élvezem.

2017. júl. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom ez új infó számodra, de a gyereket akkor is megtarthatod, ha a férfi nem akarja, maximum nem lesz apja a gyerekednek. De még mindig nem képes férfi dönteni arról, hogy szülsz vagy sem.
2017. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Azt tudnám miért lettem lepontozva...
2017. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha stabil lábakon állna a kapcsolatunk akkor igen, igaz jelen esetben kéne egy barátnő is hozzá de nincs :D
2017. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem állok készen az apaságra, nincs meg az anyagi hátterem és nem akarok gyereket, akkor értelemszerűen nem mennék bele.

22 éves lánnyal amúgy sem.

2017. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyilván ez helyzetfüggő, és személyfüggő.

Egy általam stabilnak vélt kapcsolatban, ha legbelül is úgy érzem, akkor igen, sőt...

2017. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyan védekeztek?
2017. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogyan védekeztek?

Miért nem lehet ezt egy párkapcsolatban megbeszélni? Szimplán mondd el neki, hogy úgy álljon hozzá a védekezés témához, hogy te nem fogod elvetetni, ha véletlen teherbe esel.

2017. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!