Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez Magyarország problémaja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez Magyarország problémaja vagy, mindenhol ijen gáz az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Szerintem magyarok nagy része arrogáns.

Sokszor jobban kijövők a külföldiekel

Ez miért van?



2020. dec. 16. 20:44
A kérdező szavazást indított:
Ez fura te hülye gyerek és arrogáns vagy
Nagyjából igazad van de mindenhol ez a helyzet
Európa jó
Amerikai rossz
Idióta vagy mert nem dicséred a magyar embereket
Nincs ilyen csak szerencsétlen vagy
40 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha már "ijen" hülyeséggel szemeteled az oldalt, legalább a kategóriát találd el!
2020. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Ezek a lehetőségek közül egyikre sem tudok nyugodt szívvel szavazni. Őszintén én nem tapasztaltam hasonlót, biztos csak más környezetben élünk.
2020. dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szavazó arrogáns vagy
2020. dec. 16. 20:51
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Az lehet az oka, hogy a külföldieknek nem tűnik fel, hogy még ahhoz is sötét vagy, hogy az anyanyelveden helyesen írj.
2020. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
az USA számomra nem valami szimpatikus ország, úgyhogy rányomtam arra (mivel semmi egyéb értelmeset nem sikerült a kérdéshez kapcsolnom)
2020. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ijen hanem ilyen..

Ez a nem mindegy.. Tudod.. 🤣🤣

2020. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy külföldivel beszélgetsz kicsit tört angollal, és ő is kicsit tört angollal beszél, akkor örül annak is, hogy egyáltalán megért Téged, és nem ég be előtte, hogy neki szar az angolja, mert Neked is szar.


És inkább azon izgul, hogy ő bénázik.


Viszont ha egy magyar emberrel beszélgetsz, akkor sokkal előbb lejön, hogy síkhülye vagy. Ha írásban kommunikáltok, akkor hatványozott ez a sebesség...


Egyetlen mondatból, egy apró kis hibából rájön az ember, hogy mijen hülye vagy.

2020. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Magyarok tényleg arrogánsak és a letett értékekhez képest nagyképűek, DE a külföldiek is addig jó rcok, amig chit-chatelni kell velük pár napig. Utána szépen ugyan úgy kizárnak mint kívülállót.


Egyébként ha már társkeresés, a NY-i lányok sajnos lenézik a magyar (és az összes K-i) férfiakat. Osztrák kollégák közül a spanyolnak, franciának, hollandnak fullos osztrák barátnője van. A magyar, román, török, indiai meg bohóckodik a saját nemzetével, az osztrák nem tekinti kapcsolatban egyenrangú partnernek. Maximum osztályon meredeken aluli nőt tudna találni.


A NY-i férfiak viszont egészen jó potenciált látnak a magyar nőkben, az anyagi helyzetük miatt nagyon könnyen leveszik őket a lábukról, miközben még izgalmas és menő is külföldivel járni / házasodni a "jobb élet reményében".

2020. dec. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

"A magyar, román, török, indiai meg bohóckodik a saját nemzetével, az osztrák nem tekinti kapcsolatban egyenrangú partnernek."

én férfi vagyok, de az osztrák nő helyében biztos, hogy attól tartanék, hogy a magyar/török/indiai lesz az, aki a kapcsolatban nem fog egyenrangú partnernek tekinteni.

2020. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
#9 ez csak szimpla rasszizmus.
2020. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!