Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos/egyedülálló sorstársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos/egyedülálló sorstársak, ti mivel lepitek meg magatokat Karácsony alkalmából?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 10:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha szingli lennék tuti hogy megvenném magamnak a cyberpunk 2077-et és rongyosra játszanám.
2020. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Szenteste a családommal leszek együtt, aztán a barátaimmal lesz kétnapos ünneplésünk. Magamnak most nem veszek semmit (családomtól és a barátaimtól úgyis kapok), jó lesz az a pénz később másra.
2020. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1: A Cyberpunkon gondolkodtam én is, de nekem csalódás.


2: Irigylem, biztos jó lehet egy jó, összetartó baráti társaság. Nekem 1 fő barátom van, akivel összejártam, de ő meg elkezdett rossz irányba változni, és egyre kevésbé szívesen találkozom vele sajnos.

2020. dec. 17. 10:53
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Hívok egy prostit, beöltöztetem rénszarvasnak, én beöltözök mikulásnak, majd adok neki.
2020. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4: Ez komoly, vagy csak poénkodsz? :D
2020. dec. 17. 11:00
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Hazamegyek a rokonokhoz, kajálunk, beszélgetünk, játszunk meg ilyesmik. Ott vannak a régi (már korosodó) régi cicánk (az újakat nem annyira ismerem), vele is jókat lehet játszani, meg hallgatni a dorombolást mikor simogatom őcicaságát.


Egyéb dolgot nem veszek, egyedül rendelek egy Pepsi Twist-et külföldről, mert annak az ízével hangulatos számomra a karácsony, mert gyerekkoromban mindig az volt a karácsonyi vacsora után. Igen, ez kissé idétlen, de ez van.

2020. dec. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

6.


*van a régi cicánk. "Vannak"-nak indult, mert először az összes cicáról akartam írni, de inkább csak "róla" írtam, mert a többieket annyira nem ismerem

2020. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
6: Nem idétlen, jó ez ;)
2020. dec. 17. 11:02
 9/22 A kérdező kommentje:
Én nem tudom még. Most a Covid miatt nem szívesen utaznék Pestre vásárolgatni. Szóval lehet veszek egy jó könyvet (ebookot), vagy játékot. Családnak pedig egy Merci bonbonválogatást :)
2020. dec. 17. 11:07
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
9# Szerintem vegyél igazi könyvet, azt sokkal jobb érzés lapozgatni és legalább kimozdulsz amíg megveszed.
2020. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!