Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel érek kevesebbet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érek kevesebbet egy drogos,nőverő vagy épp munkakerülő gonosz embertől hogy nekik van nője,nekem nincs?

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 18:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Ha netán rájössz a válaszra, akkor kérlek velem is oszd meg. Köszi.
2020. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%

Én tudom. Nem arról van szó, hogy kevesebbet érsz. Az a lényeg, hogy a rosszfiúk általában határozott egyéniségek, külsőre is férfiasak, így ÖSSZESSÉGÉBEN vonzóbbak, mint egy (ne vedd magadra), egy átlag, uncsi jófiú.

Szóval a nők 99%-a inkább választ egy vad vikinget, aki ugyan néha megagyalja, de amúgy klassz fickó, bátor, meg a medvét is levadássza...mint Könyvelő Bélát, aki ugyan nem veri meg, de izgalmat, szenvedélyt, tüzes éjszakákat sem nyújt. Szóval a mérlegen többet nyom a vagány férfias megjelenés, mint pár pofon, vagy a piálás.

Egy érdekesség: azt hihetnénk, hogy a vad férfiakat inkább a vad nők preferálják. Nos, az a helyzet, hogy a könyvtáros, óvónő csajok is a vad férfiakat fogják választani. Az most más kérdés, hogy együtt élni nem fognak tudni.

2020. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Úgy mondjuk nehéz lenne válaszolni, hogy magadról semmit nem árultál el
2020. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Annyival, hogy ők akarnak nőt és szereznek, te meg csak szenvedsz. Néma gyereknek anyja se veri ki...
2020. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
39%
A nők legnagyobb szívfájdalma hogy a kapcsolati erőszakot nem tudják a démonizált incelek nyakába varrni.
2020. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ez van, fogadd el.
2020. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Ma ezen én is elgondolkoztam. Le vagyok döbbenve, hogy egy elmebeteg is jobban kell a nőknek, mint egy szerényebb jófiú.
2020. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%
A szerénység, jófiúság nagyobb bűn a nők szemében, mint a kattant, elmebeteg viselkedés.
2020. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%

"A szerénység, jófiúság nagyobb bűn a nők szemében, mint a kattant, elmebeteg viselkedés" Na még pár mondat, aztán csak kilyukadunk oda, hogy gonosz nők és végül kiderül, hogy a "szerény jófiú" az valójában ugyanolyan gusztustalan belülről mint egy rosszfiú. Általában aki szerény, jófiú az nem bizonygatja és önti magát itt verbálisan aranyba. Mivel szerény.

De hogy írjak valami vígasztalót is: azért azt is nézzétek meg milyen nők vannak az ilyen "rosszfiúk" körül, kb. a legalja.

2020. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Pont az jutott eszembe, mint a 9-esnek, hogy az ilyen palik oldalán milyen nők vannak...
2020. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!