Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lánynak bveszek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak bveszek egy szivecskés csokit/ bombont és elfogadja, akkor az az jeleni, hogy van esélyem nála, vagy csak nem akar megbántani? Lányok ti, hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 21:56
A kérdező szavazást indított:
Lányként az mondom van esélyed nála.
Lányként azt modom, hogy csak nem akar megbántani.
Fiúként az mondom tapasztalatból, hogy jó esélyed van nála.
Fiúként az mondom, hogy szerintem jó esélyed van nála.
Fiúként az mondom, hogy csak nem akar megbántani.
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondom, hogy ebből semmi nem derül ki.
2020. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmit nem jelent ha elfogadja.
2020. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán szeretem a csokit.
2020. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Ismerni kellene hozzá a nőt, meg azt, hogy eddig milyen viszonyban voltál vele.

Én nem feltétlenül gondolnék egy szívecskés csokit egy szerelmi vallomásnak, mert kínáltak már meg szív alakú bonbonnal úgy, hogy az csomag része volt, és csak akartak adni csokit.

A másik része a dolognak meg az, hogy sztem nem szerencsés dolog így "célozgatni", meg azzal indítani egy ismerkedést, hogy ajándékot adsz neki. Ez a nő számára is kellemetlen, főleg ha úgy érzi, hogy azért adsz neki szívcsokit, mert érdekled, de nem biztos benne... mert mi van, ha tényleg csak megkínáltad egy csokival, és ha akkor visszaadja, akkor meg lehet, hogy jön az, hogy "fú, a beképzelt ribi, miért hitte azt, hogy én bármit akarok tőle, félreértik a kedvességet". De van, aki még akkor is megsértődik a csoki-visszautasításon, ha tényleg csajozási szándékkal adja.

2020. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnám, de semmit nem jelent. Mindkettőnknek kellemetlen, ha visszautasítom, a másik meg elkezdi tukmálni. Megköszönöm, majd ennyi.
2020. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányként azt mondom, semmit nem jelent csak szeretem a csokit.
2020. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!