Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiatlan viselkedésű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan viselkedésű, kedves srácként hogyan kaphatnék szeretetet akár teljesen szexmentesen?

Figyelt kérdés

Ölelkezést, összebújást, amitől azt érezném, hogy én is fontos vagyok valakinek, engem is szerethet valaki.


Férfiatlan alatt azt kell érteni, hogy nem vagyok az a határozott, nagyhangú megmondóember, nem akarom elnyomni a nőt.



2020. dec. 18. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
A szeretet csak nőtől oké? Ha tényleg SZERETEThiányod van, menj önkénteskedni idősotthonba vagy rászoruló gyerekekhez.
2020. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Korod?
2020. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Szóval gyík vagy, és próbálod ezt a tulajdonságod pozitívnak beállítani, mert az a férfi, aki határozott, az tuti elnyomj a nőt.


Szólok haver, hogy lehet valaki úgy is határozott egy kapcsolatban, hogy nem nyom el senkit. Amit te csinálsz az inkább ilyen szánalmas picsogós stílus.

2020. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Egy 80 éves nénike is megfelel?
2020. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod, írj. Szívesen beszélgetek Veled erről, és ha nem laksz messze, találkozhatunk is. Szívesen megszeretgetnélek. :)
2020. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Anyukád nem opció? Nő is, szeret is, szexmentes is.
2020. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Kutya macska cica
2020. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

Én is édesanyádat akartam javasolni, vagy önkénteskedést szociális intézményben. Adsz is, kapsz is.

Amúgy meg ugye tudod, hogy egy kb minden 2. férfira jellemző, elvárt tulajdonságot említesz negatívan? Nem ismerek olyan nőt, aki elnyomásra vágyna...

2020. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg jó ötlet az idős otthon, vagy legyél beteg ápoló. Sok 80 as néni van az élete végén aki kedves és megölelhetnéd. Mindketten jól járnátok.


A 40 alatti csinos nőket felejtsd el. De hat úgy is szex mentesen gondoltad ezt.

2020. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!