Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért a legnehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért a legnehezebb dolog a csajozás a világon?Nem tudok velük beszélgetni, nincsen témám.Nem érték hozzájuk. Miért ilyen bonyolult? f

Figyelt kérdés
2020. dec. 18. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2020. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Ott rontod el az egészet, hogy túlbonyolítod és rágörcsölsz. Nem kell a lányokkal másképp bánni, nem egy idegen faj. Ha valakivel pedig nincs témád, legyen az nő vagy férfi, akkor engedd el, mert miért is kezdenél vele bármilyen kapcsolatba?

L

2020. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Miért akarsz csajozni?
2020. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszed ez egy szakismeret. Ahol információt kell átadni és aztán a másik ezt értékeli. Inkább próbálj magadra figyelni kicsit ezekben a helyzetekben, próbáld jól érezni magad, próbáld örömedet lelni a helyzetben és a másikban. Ne terveket szőj.
2020. dec. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tanultad meg a tarsas viselkedes szabalyait. Nagyreszt iratlan szabalyok ezek. Erre barki kepes, ha amugy erdekli az embert. Te nyilvanvaloan mas vagy, hiszen eddig is elvoltal magadban. Honnan jon az igeny, hogy megis tarsra lenne szukseged, ha eddig kerulted az embereket? Nyilvan meg kene tenni a kozbulso lepcsofokokat, amik eddig kimaradtak az eletedbol, szocializalodni kell. Ha mar abban kiraly vagy, utana kell nyitni a masik nem fele.
2020. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom, hogy nagyon kevés nő jó beszélgetőpartner. Régen én is magamban kerestem a hibát. Aztán láss csodát, találkoztam olyan nővel is később, akivel akár órákig is el tudtam dumálni.
2020. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem bonyolult, csak nagyon nehéz máshogy gondolkodni nekünk, férfiaknak. Több érzelem kell, intuíció, és kevesebb logika. Hagyni kell a dolgokat folyni, eleinte.


A 6-os válaszoló is jót írt, ez is simán fennállhat. Ha a lányok akikkel beszélgetsz unalmasak, érdektelenek, hiába teszel akármit.

2020. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!