Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen bonyolult ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolult ez a párkeresés?

Figyelt kérdés

Mindig azt látom hogy másoknak annyira könnyen megy, én nekem meg még sosem volt párom, és szerintem soha nem is lesz.

Én nem tudok olyan lenni mint mások, beképzeltek, felszínesek, játszák az eszüket. Én őszinte kapcsolatot szeretnék, de a mai világban én már kezdem feladni.

A nagyszüleim, meg az idősebb családtagjaim ahogy mesélnek hogy ők hogy ismerték meg egymást, az teljesen más volt. Mai világ már nem olyan. Úgy érzem hogy nekem is akkor kellett volna élnem...


2020. jan. 20. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Semmi sem az. Valójában minden végtelenül egyszerű. Az egész élet. Te teszed bonyolulttá.
2020. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg igenis a világ legbonyolultabb dolga, hogy mind személyiségben passzoljon az a két ember, de szexuálisan is vonzódjanak, emellé még legyen szerelem is, de kölcsönösen: majdhogynem könnyebb a lottó 5-öst eltalálni. Ez valószínű azért is olyan nehéz, mert minden ember egy másik világ és iszonyú sokfélék vagyunk. Mindebből következik, hogy az introvertált embereknek sokkal nehezebb, mert el vannak a 4 fal közt, mint a befőtt és ha kimozdulnak, akkor is nehezen nyílnak meg.
2020. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem itt az ego ami közrejátszik, ez a mindenki sz.r csak én vagyok jó mentalitás. Mások beképzeltek, de te tökéletes vagy. Ez egy baromi visszataszító tulajdonság. Ha ez még azzal is társul, hogy nem mered megszólítani a nőket, akkor borítékolható, hogy egyedül is maradsz. Legalább bemesélheted majd magadnak, hogy ez azért van, mert senki sem ér fel a te tökéletességedhez.
2020. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Szerintem meg igenis a világ legbonyolultabb dolga,"


Igen, és pont az elvárásaid teszik bonyolulttá. Ha nem vársz el semmit, akkor végtelenül egyszerű. Erről beszéltem, amikor azt mondtam, hogy te teszed bonyolulttá.

2020. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!