Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan lánnyal akin átment már szinte mindenki?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehet hogy tapasztalatlan vagyok még, volt már kapcsolatom, de ő nem olyan csaj volt hogy mindenki átment rajta, 1 pasija volt előttem, de most megismerkedtem egy lánnyal, aki minden faszt megfogott amit talált?

Nyominak érzem most magam nagyon...



2020. dec. 19. 00:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Aki ribi, az is marad. Maximum átmennék rajta én is, ha nem nagyon ocsmány.
2020. dec. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
27%
A dagadt barátnőmön átment a fél város mégis eljegyezték.
2020. dec. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
Amelyik pasi tart a tapasztalt lanyoktol , annak üres a gatyája.
2020. dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2020. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%
Összejönnék vele. Elvegre csak arról van szó, hogy nagy a tapasztalata, nem arról, hogy a pasiját mindenkivel csalta...
2020. dec. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzáírni, hogy volt közte jópár megcsalás is, hűtlenség, inkább ez borzaszt el mint a sok partner, de úgy mindkettő nagyon idegesít, és nem amiatt félek hogy tapasztalt meg hogy nincs semmi a gatyámban, nevetség tárgya leszek és ujjal mutogatnak majd hogy "meg****tam a nődet".
2020. dec. 19. 13:57
 17/21 A kérdező kommentje:
És ez nagyon bántana lelkileg.
2020. dec. 19. 13:57
 18/21 anonim ***** válasza:
64%

Akkor miért a kérdés? :) Te már meggyőzted magadat szerintem.

Csak negatívat írtál róla, szóval hagyd a fenébe.

2020. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy még, kérdező. Hagyd a csajt.
2020. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy tapasztalatlan vagy, ha megijedsz attól, aki nálad több emberrel volt együtt, ez nem kérdés.

Ha pedig ilyen csúnyán beszélsz valakiről a háta mögött, akkor meg nem értem, hogy mégis mit akarsz tőle, számomra valami nagyon nem stimmel a szövegeddel.

Magadat tartod nyominak azért, amihez semmi közöd? Egy másik ember magánéletéről van szó...

Úgyhogy nyilván nem kell vele összejönnöd.

Nekem nem lenne ezzel problémám, összejönnék vele, bár nekem is volt bőven partnerem, úgyhogy nem is ijednék meg tőle. Az meg a másik, hogy nem beszélek ilyen csúnyán arról, aki nekem bejön és éppen azt akarom eldönteni, hogy összejöjjünk e. Ha tudná a csaj, hogy itt miket magyarázol róla, akkor elküldene a fenébe. Kíméld meg inkább és hagyd meg más pasinak, akinek tényleg kell.

2020. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!