Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyakoribb a kövér nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakoribb a kövér nő vékony férfi felállás mint fordítva?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 10:01
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
81%
Nem gyakoribb. Ezt honnan veszed? Nyisd ki a szemed basszus...
ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
67%
De ahogy látom, szabadnapos vagy ma, mert már a századik hasonló, szokásos kérdésedet tetted fel....
ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 Lilluci27 ***** válasza:
57%
Ducibb csaj vagyok, inkább a vékonyabb pasiknak jövök be
ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A boldogság nem létezik ***** válasza:
17%

Nem gyakoribb, mert kövér férfivel eleve nem kezd semmilyen nő sem, így az a a "felállás" pont 0 alkalommal történik meg (nagyvonalúan felejtsük el azon kivételeket, ahol a pénz dominál, a nő ott SEM vonzódik a férfihez). Így a "gyakoribb" kifejezés nem megfelelő, mert az feltételezné, hogy legalább egy olyan eset is van, amihez viszonyítás történik.


Míg 1-2 alkalom előfordul, hogy akármilyen fazon is legyen, de vonzódik a kövér nőkhöz. Kövér férfihez senki sem vonzódni soha, semmilyen valós, alternatív vagy kitalált világban sem.

ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
49%

A nőknél gyakoribb az elhízás, aminek van pár oka. Mivel kevesebb rajtuk az izom, még ha sportolnak is a tesztoszteron alacsony szintje miatt lassan és kevesebbet is építenek, így az alap metabolizmusuk sose olyan nagy, mint a férfiaké.

Emellett a PCOS ami egy hormonális betegség inzulin rezisztensé tesz sokat (egyik leggyakoribb betegség ami gyógyíthatatlan) és tönkrevágja a metabolizmust, és saját tapasztalatból 800 kalórián fogyok lassan és keveset, és próbáld meg ezt hosszú távon tartani ha mondjuk 10-15 kiló plusz van rajtad, már nem annyira egyszerű. Aztán mondjuk szintentartásnak 1400-at bevinni naponta életmód szerűen.

Ettől fggetlenül, én több kövér pasi normál csaj párt látok, mert valahogy a férfiakon még mindig elfogadottabb a túlsúly.

ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
0%
Hazudsz, próbálj meg nőként "csak" +20 kg-val párt találni, a potenciális férfi partnerek 80%-a kiesik, undorodnak a kövér nőktől. Ezért nem tudok hibáztatni őket, pedig kövér nő vagyok, de a kérdésed szerintem valótlan állítást tartalmazott. A nők sokkal jobban elnézik, ha a csávó túlsúlyos, az külön kategória, a "macis" külső, a nőknél nincs meg ennek a párja, a férfiak csak ledisznóznak minket. :D
ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
58%

Gyakoribb? Én alapból kevesebb kövér nőt ismerek, mint kövér férfit.


Mondjuk attól is függ, neked mi számít kövérnek. Nőből mondjuk America Ferrera, férfiból meg Jack Black *sem* az általános.

ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem a kövér pasas > vékony nő olyan ritka eset hogy említésre sem méltó. Én 27 évesen voltam utoljára átlag (77 kg) és vissza sírom azt az időt amikor több nő is érdeklődést mutatott felém. Most azon vagyok hogy 2 naponta futok (padon) hogy legalább 100 kg alá kerüljek újra. Mert magyanyos a lelkem és a farkam is tele van.



Sikertelen ferfiak ; tegyetek érte ha kövérek vagytok hogy megváltozzon! Más út nincs… 35 éves vagyok és én is évekig tököltem és húztam az időt. Vártam a csodát ami nem jön el! Csak úgy lehet vonzó nőt találni ha mi magunk is vekonyak leszünk.

ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A boldogság nem létezik ***** válasza:
33%

8.


És mindezt próbáld úgy végigcsinálni, hogy a depressziónak hála semmi örömöd nincs az életben, az evés is csak az esti "figyelemelterelés" része, karöltve a gyógyszerekkel.

ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
28%

"Mert magyanyos a lelkem és a farkam is tele van."


A belsődet mivel edzed? Mert hányadék vagy.

ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!