Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen ennyi jó nő szingli?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ennyi jó nő szingli? Mért? Pasik ennyire ügyetlenek?

Figyelt kérdés

Lapozom a tindert mint az újságot. Jobbnál jobb nők bomba testűek. Ilyenkor jön a kérdés, hogy ha valaki ennyire jó nő mért van egyedül? Simán megkaphatná bármelyik pasit ezek meg erre egyedül vannak.


van csajom de néha felnézek tinderre, hogy nézzem miről maradok le, ilyen csajokat döngetnék egész nap. Jó nektek egyedülálló pasik!


2020. dec. 19. 15:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert (az ottani) nőknek nem felel meg a legtöbb hapsi. Van, amelyik nő 2 év múlva is fent van. Vagy csak elfelejtik törölni magukat, vagy várják a herceget és napi 10 üzenettel nem "találnak senkit" 2 évig sem.
2020. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

"Simán megkaphatná bármelyik pasit"


De nekik a legjobb kell, nem bármelyik. Így egyedül maradnak, mert a legjobb pasiknak meg már ők nem elég jók.

2020. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Azok csak chatbotok, vagy insta kovetokre vadasznak.



36F incel

2020. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha felmész hasznaltauto.ha-ra, te sem a bugatti veyront veszed meg, hanem a használt suzukit. Jók ezek a bringák, csak nagyon magas a fenntartási költségük. ;)
2020. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

"Jó nektek egyedülálló pasik!"


Jó nektek egyedülálló jóképű pasik!


Javítottam. :D

2020. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Szegény párod.
2020. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Ugyan már.. Ezek csak ego puttonyt töltenek ott. Várják a sok kanos pasi nyálcsorgatását. Közben ha valami pénzes van akkor azt kezdik lehúzni.

Te sem gondolod komolyan hogy ott azok a csajok mind stabil hátterű önellátó nők igaz? 😂

2020. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. fél év alatt találtam onnan olyat, aki külsőre-belsőre is tökéletes számomra, és kölcsönös is volt a dolog. De szerintem sokan küzdenek azzal, hogy mindig a rossz emberek próbálkoznak be náluk, pl. akik nem tetszenek, vagy furcsák, de akik meg tetszenének, azok foglaltak, vagy idióták... Én sokáig ezzel küzdöttem.
2020. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
Azért mert tul válogatósak.
2020. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező nem kaphatná amugy meg bármelyiket.Pont az kell nekik amelyik pasi belőle kaphat 25öt.Lehet sokat megkaphatna de ha bármelyiket akkor nem lenne társkeresőn hanem vadászott volna magának pasit hiszen bármelyiket megkaphatja.
2020. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!