Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok magamnak olyan nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok magamnak olyan nőt aki elfogadja hogy szenvedély beteg vagyok és nem akar megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Engem úgy neveltek hogy legyek tekintettel másra és ezt be is tartom, ki is állok azért akiket szeretek, gyűlölöm az erőszakot, a közvezélyes dolgokat, valamint azt hogyha valaki csak a hasznot látja valaki halálából. Viszont acsarkodok és flegma vagyok, azokkal akikre haragszom és inkább abba ölök bele több energiát, mint hogy élvezem az életet, de azért maradna energiám egy párkapcsolatra. Mivel rágódnék még többet a múlton, ezért kell egy kis függőség hogy levezessem. De eddig minden nő meg akart változtatni, ezért nem volt a kapcsolataimnak jövője, pedig én sem akartam őket megváltoztatni. Egy laza, nem rágörcsölős kapcsolatot akarok. Van rá esélyem?

2020. dec. 19. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Alkoholista vagy? Az nem egy kis függőség, hanem nagyon komoly szenvedély betegség, ami roncsolja a testet és a lelket, jellemet. Senki normális ember nem akar egy alkoholistát társának. De egy nem dohányzó sem szívesen van együtt egy büdös dohányossal aki épp azon ügyködik, hogy a tüdőrák vigye le hamarost. Köszi, de nem kéne szenvedélybeteg ember, mert én sem vagyok az. Ja, és olyan sem kéne, aki több energiát öl bele abba, hogy haragszik emberekre, mint abba, hogy élvezze az életet. Borzalmas embernek tűnsz.
2020. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerencsejáték függő vagyok, de függőségben szenvedők se akartak velem össze jönni. Lehet hogy borzalmas ember vagyok, de legalább nem vagyok álszent.
2020. dec. 19. 16:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma, hogy amíg pótcselekvésekkel élsz, amivel ugye valamit - lehet, hogy teljesen öntudatlanul - kompenzálsz, addig a személyiséged instabil, és egy labilis ember nem tud beteljesíteni egy kapcsolatot.
2020. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsejáték függő, tehát majd a pénzt is eltapsolod, persze mindezt őszintén, mert te nem vagy álszent. Én sem vagyok álszent, csak inkább örömmel élem az életet mint haraggal. Kezeltesd magad, mert ez súlyos probléma amivel anyagilag az egész családodat tönkre teheted.
2020. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Találhatsz, ha gazdag vagy.
2020. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi értelme haraggal élni az életet, ha ezt az egyet kaptuk. Inkább jól érzem magam benne. Így nem fogsz találni senkit, max még egy függő egyedet.
2020. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jól nézel ki, úgyhogy igen
2021. márc. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy neked nem változnod kell, hanem gyógyulni. Az nagyon nem mind1.
2021. márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden vágyam egy játékszenvedélybeteg férfi...
2021. márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!