Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szülők egy ido utan beletörő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülők egy ido utan beletörődnek, h a gyerekuk pár nelkul, ok pedig unoka nelkul maradnak?

Figyelt kérdés
Nekem mar csak 1 nagymamam es edesanyam el. Evekig szajkózták, h keressek part (kerestem en, csak az osszes no elutasitott, aki meg parom volt az szakitott velem), mert egyedul maradok. Most, h mar 36 vagyok es 5 eve senkim sincs, azota nem hozzak ezt fel nekem (2 ev mar nem hallom ezt toluk), igy velhetoen beletorodtek h egyedul maradok. Nektek is volt ilyen?
2020. dec. 19. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen, egy idő után elkönyvelik, hogy ennyi volt, neked már a B oldal szól. (az a vicces, hogy van akinek ezt már 30 éves korára megteszik :D)
2020. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Kit érdekel ez szerinted? 36 évesen itt sipítozol?
2020. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Látják, hogy már évek óta nem sikerül összehoznom szexkapcsolatot sem, és hogy előtte is csak nagy nehezen jött össze valami. Meg azt is látják, hogy milyenek azok a lányok, nők, akik "elkelnek", és hogy én a hideg nyomukba sem érek, egy ilyen nő pedig érthető módon senkinek sem kell. Valahogy teljesen természetes és magától értetődő számukra is az egyedülállóságom, "vénlányságom". Sosem volt reális, hogy én majd egyszer férjhez megyek, családom lesz.
2020. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Miért, baxtassanak az unokával, ha csajod sincs? Azért az alap biosszal tisztában vannak, hogy egy nő is kéne a gyerekhez.
2020. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kb 32 től már az szól, férfiaknak mindenképpen ha a kort nézzük, emrt legtöbb a 60 as évei elején meghal. Nőknek meg azért, mert 30 felett a legtöbb férfi nem tekinti már testileg nőknek a nőket. Szóval van ilyen társadalmi sztereotípia.
2020. dec. 19. 21:54
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

5# megértelek én 26 vagyok és eddig egy barátnőm volt akit igazán szerettem azóta nem nagyon jönnek össze a dolgok.



Tinder, Bado és Facebook felvitte a nők egoját a csillagos égbe....



Most 1000x nehezebb csajozni állítom mint 15-20 éve.

2020. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Férfiak átlagéletkora 75 év.. amúgy meg nem a nagyszülőknek kell a gyereket csinálni, hogy unokázhassanak. Az ilyen gyerekek nőnek fel szeretet nélkül, mert csak púp a szüleik hátára.
2020. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Mifelénk a szülők nem foglalkoznak ilyenekkel. Anyám nem egy némber, hogy rajtam élje ki a vágyait, nem nyüstöl unokával, sőt, kifejezetten megmondta, hogy örül, hogy úgy döntöttem, hogy nem akarok gyereket. És egyébként sem szereznék párt és vállalnék gyereket a szüleim kedvéért. De egyébként normális szülő leszarja, hogy a gyereke homo-hetero-szingli vagy kapcsolatban él. Csak te szeretnéd azt hinni, hogy tragédiának éljék meg, hogy nem bszhatsz és a kutya sem kíváncsi rád, mint férfi.
2020. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
36 évesen meg jöhet egy huszon végi is és lehet unoka is
2020. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#5: A B oldal annak szól, aki úgy érzi magát... nekem például még nagyon nem.


F

2020. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!