Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok a kurd fiukról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kurd fiukról? Tényleg muszaly nekik az unoka testvérüket feleségül venniük?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem ismerem mindegyiküket, így semmit.

Biztos vagyok benne, hogy erre nincs törvény

2019. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Náluk mi is van, nem tudom, de még sok helyen megvan, hogy etnikumon belül és tágabb családban, a vagyon végett. Vagy is, hogy családon belül maradjon.
2019. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Inkább észak felé ismerkedj, ha jót akarsz magadnak....


[link]

2019. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem.De azt tudom,hogy az annyán meg a lány testvérén kezdik a nemi életet.Aztán jöhet kecske szamàr s végül valami szép -10 es iq jú magyar nö
2019. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de sok népnél voltak/vannak hasonló szokások (tudtommal pl. zsidóknál a fivér özvegyét illik elvenni, ha az gyermektelen még és nincs rá más jelentkező). Ezeket egyrészt a vagyon családban maradása ihlette, másrészt az, hogy a nő jogi helyzete tisztázott legyen (hiszen sok kultúrában nem kereshetett pénzt és/vagy nem volt saját vagyona, tehát egyedül kitaszított és nincstelen lett volna és bárki prédája). A legtöbb népcsoport, vallási közösség valamennyire "beltenyészet", bár természetesen azért szűk családban való házasodást, vérfertőzést általában tiltották (kivéve az uralkodó osztály, pl. az ókori Egyiptomban, de "nemrég" még Európában is, lett is belőle pár rettegett genetikai hiba - itt van pl. egy cikk: [link] ).
2019. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom én úgy hallottam hogy a vagyon miatt muszaly

Most velem él együtt már egy éve de akkor ennek mi értelme van ...

2019. júl. 20. 13:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Úristen az a videó😱😱😪
2019. júl. 20. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező. Ilyen kikötés nincs náluk, maximum elvárás a családjában.

De van olyan, hogy testvérek megegyeznek, amikor még kicsik a gyerekek, hogy a gyerekeiket összeházasítják. Olyanról is hallottam, hogy az anya kötelezte a fiát, hogy a rokonságból házasodjon.

Ez inkább családon belül szoktak történni és a nagyon gazdagoknál a vagyon miatt is házadodnak így.

De inkább örülj, hogy nem te leszel a felesége, mert aki ennyire meg akar felelni a szülői és kultúrális elvárásoknak, az nem lesz számodra igazi jó férj. A keleti népeknél a férfi hozza meg a végsö döntést, de a te barátodnak már most is a családja a fontosabb. Ha el is venne téged feleségül, a szülői nyomàsra el is válhat, mert esetleg nem felelnél meg az anyuci elvárásainak. Ilyen történet is sok van, de te ráadásul még külföldi is vagy, nem kurd, hát sok sok hátránnyal indul a kapcsolatotok.

De van egy olyan verzió is, hogy ő nem akar téged elvenni és csak ezt mondta neked.

2019. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 csocsi76 válasza:
62%
Igen ez így van, ezért is ez anevük. Amikor a srácnak először feláll a farka, elviszik az uncsitesójához és azt mondják neki, hogy: KURD!
2019. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, melyik országból származik. Egyes helyeken a mai napig erősebbek a szokások, mint másutt. Véleményem szerint, kisebb esély van arra, hogy egy Törökországbeli kurd összeálljon a testvérével, mint egy iraki. Meg persze az is közrejátszik, mennyire "hagyományőrző" a család.
2019. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!