Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a hatalmas horoszkóp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hatalmas horoszkóp meg ezotéria mánia mosanában egyes nőknél?

Figyelt kérdés
A közösségi oldalakon a név meg a kor mellett egyre gyakrabban ott virít kötelező jelleggel a horoszkópos csillagjegy is. Emberek felett ismeretlenül mondanak ítéletet a csillagjegyük alapján, hogy mert ő kos és ezért biztos ilyen meg olyan. Persze ha negatív véleménnyel vannak az illetőről akkor a rossz tulajdonságokat emelik ki, ha pozitív akkor meg a jókat, csak hogy igazolják a saját kialakult véleményüket, meg hogy ők milyen jó emberismerők... Még 10 évvel ezelőtt azt gondoltam, hogy a kutyát nem érdeklik és azért vannak a bulvár újságok utolsó oldalára száműzve, viszont most azzal kell szembesülnöm, hogy nem csak hogy a 40-50 éves unatkozó háztartásbelik olvassák akikről eddig gondoltam, hanem a 20 év körüli fiatal csajok is. A horoszkóp író, unatkozó újságíró gyakornokok megint az aranykorukat élik.

2020. dec. 20. 03:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
A műveltség hiánya.
2020. dec. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Nekem csak szimplán tetszik a jele, bár ez alapján nem ítélek meg senkit, illetve nem is írom ki.
2020. dec. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Én nem tudom, de már falnak megyek tőle. Múltkor linkeltem egy tanulmányt is róla, aztán szétszedtek, hogy kit érdekel a tudomány meg igenis működik a horoszkóp meg ilyenek...


Azt, hogy nőként úgy általánosságban jóban legyek nőkkel, már korábban feladtam, de ez azért megviselt.

2020. dec. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Nincs vele semmi baj. A csillagokban az is meg lehetett jósolva, hogy kiírod ezt a kérdést. Szóval ne gondold, hogy az emberek figyelmét el tudod vonni a sorsuk megismerésétől. Inkább légy nyitott, tárd ki a szíved, és nézd más szemmel a világit.


Üdv,

Egy Nyilas

2020. dec. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

"Emberek felett ismeretlenül mondanak ítéletet a csillagjegyük alapján, hogy mert ő kos és ezért biztos ilyen meg olyan"


Van is benne valami! Az emberek te hasonlítanak a csillagjegyükre!


Udv, egy Nyilas

2020. dec. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Még 10 évvel ezelőtt azt gondoltam, hogy a kutyát nem érdeklik..."


Nem jól gondoltad. Mindig is sok embert érdekelt.

2020. dec. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában? 20 éve is ezen pörgött mindenki, randiztam csajjal, aki az első alkalommal kifaggatott, hogy mikor születtem pontosan, aztán kideriválta belőle, hogy mennyir fogunk összeilleni.


Ismertem olyat, aki randi előtt elment a jósnőjéhez.



A többség persze nem ennyire szélsőséges, de a horoszkópok, aszcendensek nagyon sok nőnél játszanak.

2020. dec. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
@4: jól beszélsz, mi is az aszcendensed? :D
2020. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Az ezotéria felé fordulás elsősorban annak a hiányérzetnek a következménye, amit egyre több ember a jelenlegi lelkileg ellaposodó, elanyagiasodott, kiüresedett világban átél. Egyre többen érzik, hogy valami hiányzik az életükből. A hagyományos vallások többsége pedig tanaiban, elvárásaiban túl szigorú vagy túl idegen a legtöbb embernek ahhoz, hogy szívesen befogadják őket. Ezért jön kapóra az ezotéria, azon belül is sajnos annak a bulvár szintű formája, ami nem vár el semmit, nem ad önfejlesztő feladatokat, viszont nyújt egy rózsaszín ködöt és leveszi az emberek válláról a döntések felelősségének a terhét. Ez a legmenőbb, könnyen fogyasztható tömegélelmiszer a szellemiség-piacon. Olcsó, édes és finom, csak táplálni nem táplál. Olyan, mintha valaki ebéd helyett cukorkákat szopogatna.
2020. dec. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Az ezotéria a női primitivitás egyfajta fokmérője.
2020. dec. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!