Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, huszonéves nő vagyok, túl három kapcsolaton, ami kezdetben mind jó volt, majd néhány hónap-év elteltével mind elhagytak, mert szerettek volna "más dolgokat is megtapasztalni" az életben.

Én már szeretnék komolyabban tervezni egy férfival (nyilván nem akármilyennel, hanem akivel kölcsönösen megvan a szimpátia, meg szintén hosszabb távon gondolkozik), de egyszerűen semmi bizalmam nem maradt feléjük és szinte "várom", hogy ki mikor lép le mellőlem megint. Noha tudom, hogy rengeteg normális férfi van, már elég általánosan gondolkozom róluk, amibe nem szeretnék beleragadni, mert nagyon nem vonzó és mellette még káros is.

Hogyan tudnám leküzdeni a félelmemet ?

Az önbizalmammal nincs probléma,a külsőmre és belsőmre is igényes vagyok, igyekszem fejleszteni magam.

Köszönöm a válaszokat/tanácsokat!:I


2020. dec. 21. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Tedd lentebb a mercet. A kivalo kinezetu remek tokeletes pasik csak a filmekben horgonyoznak le valaki mellett. Keress egy nem kimagaslo, de normalis, dolgozo, allat es csaladszereto, jolelku embert.
2020. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Idióta vagy 1-es. Egyszerűen hihetetlen, hogy képtelenek vagytok a világot bármilyen más síkon értelmezni, mint hogy ki hogy néz ki. Szó szerint képtelenek vagytok 2 dimenzión túl gondolkodni.
2020. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem teszem lejjebb a mércét annál,mint amit én is nyújtani tudok. Ha én meg tudok maradni valaki mellett szerelemben,akkor ne legyen már olyan bazi nagy elvárás,hogy ezt én is “megkapjam”.
2020. dec. 21. 17:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Sosem tetszettek a cuki szepfiuk,illetve azok,akik végig mentek a fel városon. Mindig normális(nak tűnő)fiukat fogtam ki,jó fel evvel derült ki róluk,hogy nem gondolták annyira komolyan,mint én.
2020. dec. 21. 17:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Szívesen küldök profilt is privatban
2020. dec. 21. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Semmit, várjál még pár évet. Fiúk 30 alatt nem gondolköznak komolyan a jövőről.
2020. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg magaddal. Néha van úgy, hogy valakivel nem passzoltok, most 3 embert próbáltál ez semmi.
2020. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hinned kell abban, hogy "méltó vagyok arra, hogy szeressenek engem". Mantrázd akár tükör előtt is. Mondd el magadnak, miért érdemes veled lenni. Az segít, hiszen az nem jó kezdet, ha már nem hiszel magadban.
2020. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!