Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rossz jel, ha túl specifikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz jel, ha túl specifikus elvárásaim vannak a másik külsejével kapcsolatban? Úgy érzem ez nem normális, de már túlságosan bennem van. Hogy lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Leírva hülyén hangzik, de szeretnék egy magas (175-185 cm), vékony/átlagos alkatú, sötét hajú, helyes barátnőt. Volt régen 1 ilyen barátnőm, még 1 ilyen lány akivel dolgom volt és ismerkedtem még életemben kb 6-7 lánnyal, akikre illik ez a leírás. Relatíve gyakran látok ilyen kinézetű csajt az utcán, de jó esetben átlagosan évente egyszer-kétszer fordul elő, hogy ismerkedni is tudjak egy ilyen lánnyal.


Mit tehetnék ezzel kapcsolatban? Voltak már más kinézetű barátnőim is még régebben, akikre nem illett a leírás, de akkor ez fel sem merült bennem hogy zavarjon. Ez a dolog inkább az utóbbi kb 3 évben van bennem, de én is úgy érzem nem egészséges. Szoktak tetszeni nem ilyen kinézetű nők is bőven, de mégis az van bennem, hogy páromnak tartósan ilyen nőt tudnék elképzelni. Közben pedig ott pont, hogy más dolgok is kellene számítsanak. Mégis sokat fantáziálok erről és úgy érzem benne ragadtam egy hibás elképzelésben.

26/F



2020. aug. 6. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Normális ne aggódj. Ha nem is legfejlebb fétis. Ez vonz ez van.
2020. aug. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ezzel semmi gond.

Nekem pl a vékonykás, nem izmos lányok az abszolút zsánereim.

Amúgy annyi az egész, hogy te erre vársz vagy keresed akkor vagy bejön vagy nem ennek a következményeivel meg neked kell úgyis mit kezdeni.

2020. aug. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nincs ezzel gond, ez a típus azért elég gyakori, nem elérhetetlen, lesz lehetőséged ilyen barátnőt találni.
2020. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha alacsonyabb vagy náluk, akkor így jártál, ha csak nem gazdulsz meg...
2020. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel gond, én 27 vagyok és én is az elmúlt 1-2 évben jöttem rá, ekkor tisztult le bennem, hogy a magas (175-180 cm), vékony, sötétbarna/fekete hajú lányok az eseteim. Eleinte azt tartottam, hogy mindenki megtetszhet és egyedileg dől el, de ahogy egyre idősebb lettem, visszanéztem, hogy kik azok, illetve, milyenek voltak azok, akik megtetszettek, akkor be kellett látnom, hogy a többség ez volt, ezek a vékony magas lányok dobogtatták meg a szívem (na meg ott lejjebb is...). Szóval, én nem vagyok a többség férfi, aki az ilyen kiscsajokra (150-160 cm) bukik, nekem kevésbé tetszenek. Ahogy a szőke haj is kevésbé tetszik. Ugyanígy a husibb lányok is kevésbé fognak meg. Persze, sokszor látok nem az esetemre illő csinos lányokat, de én is azt érzem, hogy - ami a külsőségeket illeti - egy olyasmit tudnék magam mellé elképzelni, amilyent te is.


Nincs ezzel baj, van egy letisztult ízlésed.

2020. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

érdekes hogy az eddig válaszolók szerint olyan gyakori ez a tipus, mert én bizony 175-185cm-es lányokat nagyon ritkán látok csak.

Inkább a 160-165cm amire azt mondom hogy gyakori.

Szóval szerintem igen, nagyon megnehezítetted a dolgod így, de te tudod...

2021. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!