Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy azért nem kellek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy azért nem kellek a nőknek mert nem lájkolom nyálcsorgatva őket facén?vagy mert ha társkereső csoportokba ha látom hogy egy srác ismerkedne,nem szoktam kiröhögni?illetve nem verek félholtra férfiakat ha beszolnak egy nőnek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 21. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Azért nem kellesz mert furcsa vagy
2020. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy nem lájkolod őket nyálcsorgatva semmit nem jelent, a facebookos ismerkedés nagyon ritkán jön össze úgy, hogy jó is legyen valakinek.


A kiröhögés szintén nem számít se jó, se rossz pontnak

Félholtra se kell senkit verni ahhoz, hogy sikeres legyél a nőknél.


Egyszerűen azért nem vagy sikeres, mert nem jó helyen keresgélsz. Valószínűleg nálad sokkal jobb nőket szeretnél elcsábítani, ami soha nem fog összejönni.

2020. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Akkor még annyira sem kellenél, cserébe mindennek tetejében egy szánalmas majom is lennél
2020. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért azt vettem észre azok a pasik akik minden nőt nyálcsorgatva lájkolnak ők nagy csajozó gépek...

Én kerülön az ilyen pasikat.

Nekem saját magamnak is a nevemen kívűl semmim nincs a facen, se kép se semmi.

Nem ismerkedni használom plusz engem elszomorít ami a közösségi oldalakon megy manapság.

2020. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!