Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerethetem tovább ugyanúgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetem tovább ugyanúgy a férjem ha elfelejtette a 10. házassági évfordulónkat, pedig én meg este szexi ruhában vártam?

Figyelt kérdés

Min egy hatalmas csokor virágot vártam kis bugyiban és melltartóban vártam a kanapén.

Erre megszólal, hogy várjak kicsit, mindjárt letusol és megpuszilgat.Semmi még csak eszébe sem jutott hogy évfordulónk van.

Utána felöltöztem már nem csináltunk semmit, kedvem is rossz lett.

Majd este valahogy eszébe jutott, bocsánatot akart kérni de nem fogadtam el.

Ez már annak a jele hogy el fog hanyagolni?


2020. dec. 23. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
A férjemmel idén a házassági évfordulónkat felejtettük el teljesen. Mindketten. Bepótoltuk másnap.
2020. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kicsit túlreagáltad. Egyébként már bocs, ő sem kapott tőled semmit. Te mit szólnál ha a férjed azt adná neked évfordulóra, hogy egy bőrtangában fetreng a kanapén és hajlandó megkefélni? Nem érzed mennyire gáz?
2020. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted ilyenekre melyik pasi emlékszik?
2020. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Számára az gyásznap! Most miért kellene megünnepelnie?
2020. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem dehogy!Azonnal váljatok el!!Ez megbocsájthatlan bűn!!A pokolra fog jutni!

Semmi se lesz másnap olyan,mint tíz éven át!Nincs már tovabb ertelme semminek!

2020. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Áááá, a 4. megelőzött! :))))
2020. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan rosszul esett, hogy elfelejtette, de előfordul. Viszont azzal, hogy játszod a sértődöttet nem segítesz a helyzeten, inkább pótoljátok be.
2020. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak sajnos ilyenek.. Nem ritka dolog ez.
2020. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Végülis te se adtál semmit. Mert az hogy vonaglasz neki a kanapén az egy nagy semmi.
2020. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem haragszol meg kérdező, még kicsit kibontanám ezt a szituációt. A férjed elfelejtette az évfordulótokat, ezért nem kaptál ajándékot.

Te nem felejtetted el, viszont nem adtál neki semmit konkrétan és még meg is sértődtél.

Továbbá nem tiszták a helyzet egyéb körülményei. Tudod egy normális kapcsolatban nem ajándék a szex, a férfiak sem robotok. Nem tudnak azonnal szexelni, amikor csettintesz nekik. A férjed tusolni akart, nem egyből rádvetni magát. Te ezen is megsértődtél, mondván mi az, hogy előbb tusolna.

Gondolom ha "büdösen", vagy nem túl frissen rádvetette volna magát, akkor meg az lett volna, hogy a férjed büdösen rádmászott, erre még ajándékot sem kaptál. Így meg az volt a bajod, hogy a férjed nem rögtön vette át az "ajándékát", amit aztán nem is adtál át neki, mert te sem kaptál.

Szóval hogy mondjam... A férjed elfelejtette az évfordulót, ezzel megbántott,majd elnézést kért. Te pedig önző, számító módon viselkedtél, pitiáner voltál, rosszindulatú és bosszúálló. Szerintem a férjed kisebbet hibázott.

2020. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!