Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a 20-30 éves nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 20-30 éves nők, akiknek régóta nincs párjuk, ugyanúgy válogatnak, mint a többi nő és a korban hozzájuk illő férfiak csak kb. 5 %-a tetszik nekik igazán? Mármint hiába nincs párjuk régóta és nagyon akarnak, az igényeikből nem adnak lejjebb?

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 14:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Én voltam évekig egyedül huszonévesen, egy zátonyra futott kapcsolat után, és még csak jobban és jobban válogattam. Akinek erre akár egy szava is volt, az még durvábban lett elküldve. :)

Szerintem ne is próbálkozz ezzel, nem fogják lejjebb adni úgysem.

2020. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Tehát durva elküldés ahelyett, hogy talán összejött volna az illetővel.
2020. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én ebben reménykedem, hogy ha valakinek régóta nem volt kapcsolata, hátha lejjebb ad az igényeiből. 27 éves vagyok amúgy. Átlagos, picit vékonyabb alakom van. Nem vagyok sem csúnya, sem tipikus jóképű. Olyan átlagos vagyok. Külsőre azt mondanám, hogy a korban hozzám illő lányok 30 %-a tetszik annyira, hogy járnék velük, szóval szerintem nem vagyok olyan válogatós. Viszont a nők sokkal válogatósabbak és úgy tűnik, nem vagyok senkinek az esete azok közül, akik nekem tetszenek.
2020. szept. 3. 14:29
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

# 2


Miért kellett volna összejönni velük, ha minden téren alulmúlták még a legalapabb elvárásokat is? :D Ráadásul a legtöbb igazi f.aszkalap stílusban próbálkozott, pláne ezek a nőkre haragos incel alkatok.

2020. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most lett vége egy 7 éves kapcsolatomnak. És nem, hogy lejjebb nem fogok adni az igényeimből, sőt.

Nem vagyok hajlandó még 1x ugyanazokat a hibákat elkövetni, mint az előző kapcsolatomban.

Úgyhogy ha valaki már az elején olyan dolgokkal áll elő, amiket nem tudok tolerálni, akkor nem is fogom megpróbálni.

Persze félreértés ne essék, nincsenek nagyratörő vágyaim, igényeim.


A külsőre ez ugyanúgy igaz. Nem várom a herceget fehér lovon, nincs ideálom.

De ha nem fog meg, nincs meg a kémia, akkor csak azért nem fogok vele próbálkozni, mert rendes és aranyos.


Inkább akkor egy ideig még egyedül maradok, aztán majdcsak jön valaki, ahogy az előző is jött, amikor nem vártam.

2020. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
5 évig voltam szingli. A végére még annyira sem volt kedvem esélyt adogatni randira minden hülyének, mint az elején. Más korosztályhoz pedig nem is tudok vonzódni, mint a sajátom.
2020. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát durva elküldés ahelyett, hogy talán összejött volna az illetővel."

Miért jött volna össze vele, ha nem felelt meg neki? Nem minden kapcsolatfüggő...

2020. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én adtam volna esélyt nálam jóval idősebb (értsd: apámnál idősebb) férfinak is, mert vonzónak találtam. Az más kérdés, hogy én csak olyannak kellek, aki nem százas :D De ha már valami mentális zavara van, akkor annál egyből képbe jövök, lerázni nem lehet az illetőt. Volt, aki fél évig követett reggelente, zaklatott, aztán csak látásból ismertük egymást. Na ilyen szempontból nem hiányzik, hogy felfigyeljenek rám, ha csak az ilyet fogom ki. Nőből vagy kevesebb az elmebeteg, vagy nem olyan nyomulósak, mint a férfi társaik, de szerintem addig örülj, amíg ezt nem tapasztalod.
2020. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt random sorbaállítanának 100, korban hozzám illő férfit, garantáltan nem lenne 5, akivel alkalmas lenne a párkapcsolat. És itt most nem a külsőségekre gondolok. Azt a legkönnyebb megugrani.
2020. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
10%

20-30 kozott meg boven porognek az FK-n.


Az online tarskeresokon a nok 50%-at a 40-43 eves korosztaly teszi ki. Na, ott mar nincs valogatas. Father Karma elkezdi tenni a dolgat :)


36F incel

2020. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!