Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyengeség azt mondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyengeség azt mondani, hogy magányos vagyok és szeretnék valaki mellett boldog lenni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak annak ne nagyon mondd, akivel szeretnéd ezt megvalósítani, mert hacsak nincs hasonló lelkiállapotban ő is, akkor ez nem lesz túl vonzó neki, illetve jó eséllyel el fogja riasztani.
2020. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Inkább butaság, ha azt hiszed, hogy "valaki" mellett boldog leszel.. azaz más személyhez kötöd és tőle várod a boldogságodat.
2020. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Manapság igen. Elvárássá vált, hogy légy boldog az egész fiatalságodat, akár az egész életedet egyedül, szex, intimitás nélkül, csak a családod és a barátaid, ismerőseid körében töltve. Ellenkező esetben kapcsolatfüggő vagy, "nem egészséges", baj van veled, ne is csodálkozz hát, hogy így nem jön össze semmi/senki...
2020. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Férfi részéről igen, nő részéről természetesen nem.
2020. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-5-6-os válaszoló mindent elmondott!
2020. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 Mintha én is azt érezném, hogy kikéne mutatni azt, hogy egyedül is boldog vagyok. Miért jó ez? Társaslények vagyunk, nem? Ezért szenvedünk az elidegenedés miatt. Eszembe jutott egy barátom múltkor azt mondta, hogy mivel pesti panelban él, hiányolja azt a közösségi érzést, hogy mondjuk karácsonykor mindenki nyitva hagyja az ajtaját, együtt ünnepel a lakókkal, együtt díszitik fel a karácsonyfát, kidíszítik a lépcsőházát. Belegondolva tökre igaza van ebben, mert mindenkinek rossz, hogy kb. mindenki leszarja a másikat. Van alapja a kapitalizmuskritikának is, és én úgy érzem, hogy a kapitalizmus felelős leginkább azért, hogy szégyelni kéne azt, hogy nem érezzük jól magunkat egyedül. Az a probléma, hogy hiába beszélek erről, nagyon sokan gondolják ezt rajtam kívül, de nincs semmilyen cselekvés arra, hogy megváltozzon a társadalom, és úgy érzem ezt valahogy kikell harcolni, talán forradalom árán is. Hogyha legbelül mindenki azt érzi, hogy teljesen elvagyunk szakadva egymástól, és kb. a munkáról szól az egész élet, akkor tényleg tenni kell valamit azért, hogy változzon ez a helyzet. Mint pl. munkaidő csökkentésével, és igazságosabb bérekkel, lelketlen versengés felszámolásával és az emberi élet születésétől fogva legyen értékes, ne csak akkor, ha feltud mutatni valamit. Én Budapesten kívül élek egy kisvárosban, és itt sincsenek közösségi értékek, itt is jelen van a városi elidegenedés.
2020. dec. 26. 19:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező. 8-as ban leírtad a lényeget, ez igaz. Az emberek, ha nem kiskoruktól kezdve barátok, akkor szinte csak érdekkapcsolatok vannak közöttük. Régen nem így volt
2020. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kpeter36 válasza:

Sajnos teljes az elidegenedés!

Ezt Budapesten még jobban látni, érezni! Nem ez a legvidámabb barak mint régen!

2021. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!