Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves férfiként milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves férfiként milyen nőknél lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

- 180cm magas

- Sportos, rendszeresen edző

- Jogsi VAN

- Egyetemre járt

- Több idegen nyelven folyékonyan beszélő

- Fizetés havi kb nettó 1.4 millió felett

- Nem veszekedős-balhézós

Ha a forróvérű tányérdobáló ordibálós latinos kapcsolatokat szereted akkor sajnos rossz hírem van. Ennek amúgy az oka, hogy nagyon veszekedős-ordibálós családban nőttem fel, így egy életre teljesen meggyűlöltem a piszticsáré veszekedéseket és mindig a különböző nézetű emberek összebékítése az elsődleges számomra.


Hátrányok:

- Rossz szelf-marketing (borzalmas, nem tudom eladni magam, így nem arulok el nagy titkot azzal, hogy a netes társkeresőkön kb nulla sikerem volt)

- Nagyon magas önbizalom

Ez azért hátrány, mert már eljutottam arra a szintre, hogy már senkinek és semminek sem kell bizonyítanom többet, így női szempontból nézve nagyon nehezen vagyok formálható az ő saját játszmázásgatásaik alapján, azaz nem bírnak ugráltatni mint egy kiskutyát, mert nem az állandó visszajelzések alapján tudom csak "valakinek" érezni magam.



ápr. 30. 00:32
A kérdező szavazást indított:
Husis nő 🍗
Terebélyes nő 🍉
Nőiesen telt nő 🍐
Molett nő 🍎
"Van mit megfogni rajta" nő 🍑
Jó étvágyú nő, aki nem csak a kalóriákat számolgatja hanem szeret jókat enni 🍰
Fekete és túlsúlyos nő 🇸🇳 (🤤)
Fehérmájú gurman nő 🍓🍕🍝
Egyéb, leírom kommentben
16 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Veled nem a rossz self marketing vagy túlzott önbizalom a baj, hanem hogy kb tárgyiasitod a nőket és csak a külsőségeket látsz bennekük, amig ezen nem változtatsz nem sok nőnek leszel vonzó.

Olyan nőknél lehet esélyed, akiknek vonzóak a megadott paramétereid. Ez viszont nem attól függ milyen a testalkatuk. Amig meg nem láttam a szavazást addig pedig egész normálisnak tűntél, de aztán teljesen kiábrándított és ez a hozzáállás a többséget szintén ki fogja ánrándítani.

ápr. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Helyesen piszlicsáré...
ápr. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Pszichologus!
ápr. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

"így női szempontból nézve nagyon nehezen vagyok formálható az ő saját játszmázásgatásaik alapján, azaz nem bírnak ugráltatni mint egy kiskutyát"

Na ez az egyik baj veled, hogy ez a véleményed a nőkről.

A kiírt szavazásod is sokat elárul rólad...

Jaa és helyesen piszlicsáré...

Menj dokihoz, nem kis baj van nálad fejben.

ápr. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Te ezek alapján kategorizálod a nőket? Egy kicsit sem csodálkozom, hogy egyedül vagy.
ápr. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#5


Néha szünetet is kell tartani.

ápr. 30. 06:08
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Felszínes idióta vagy. De igen azt jól látod hogy csak ducikàs nőnél lehet egy csöpp esélyed. De ha jót akarunk nekik akkor náluk se.
ápr. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Egyébként a kommentek tipikusak. Nagyon tipikusak.


Elmondom tulajdonképpen miről is van itt szó.


A szánalmas kis nyomi lúzer gyakorisok mérgesek és fortyognak, felrobbannának mert valaki egy kicsit is előrébb jutott az életben, mint ők. Így üvöltenek és vagdalkozni kezdenek és mindent elkövetnek, hogy lerántsák a trágyagödörbe a másikat, hogy akkor elmondhassák "na! Neked is elcseszett szánalmas nyomorék életed van! Hehe!"

- 'Misery needs company'


"Menj pszichológushoz", "kezeltesd magad", "senki vagy" blablabla. Igazából mint írtam nekem túl magas az önbizalmam, hogy ezeknek a senkiknek a vinnyogása különösebben meghassa a lelkivilágomat.

Szóval lehet azt akarjátok, hogy most olyasmiket írjak, hogy "brühühü igazatok van, egy senki vagyok!" majd berohanjak a szobámba sírni a párnáimba és akkor erre élvezkedhettek. Kb ez a jellemző itt.

De sajnos rossz hírem van: Próbálkozni próbálkozhattok, immunis vagyok rátok!

Tehát igazából csak saját magatok alatt vágjátok a fát. De engem annyira érint ez mint T-1000-et a töltény.

ápr. 30. 06:16
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Előrébb jársz? 😄 Most kit akarsz becsapni? Úgy látjuk csak ebbe a rovatba irogatsz ki kérdést! Egy tényleg “sikeresebb” férfi mit keresne gyakorin a társkeresési problémáknàl?
ápr. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Ha te akár egy lépéssel is előrébb járnál, nem tennél fel itt ilyen sokat mondó kérdéseket!
ápr. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!