Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magamra ismertem egy filmben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamra ismertem egy filmben, ki olyan még mint én?

Figyelt kérdés

A karakter terápiára jár, mert nem elégedett a kapcsolatával és több váláson van túl, általában neki nem felelnek meg a jelöltek, akikkel mindig van valami baja.


A terapeuta kiemeli, hogy a nő körülményes, 10 oldal kínálatát összehasonlítva választ porszívót, mindenkit átvilágít, infókat gyűjt, hogy lássa milyen hibái vannak. A kapcsolatára is ez jellemző, választ egy pasit, akivel megvan a kémia, majd elkezdi összegyűjteni, mik nem okésak benne, keresni a hibákat, hogy lássa olyan jól döntött e, mint elsőre gondolta, ahelyett hogy megismerné az embert, és abba szeretne bele, elképzeli ideálisnak majd csekkolja, hogy az e..


Na én pont ez vagyok.


Pont így választok terméket, pont porszívót, illetve a kapcsolataimra(nem csak párkapcsolat, de arra is) ez jellemző, gyűjtöm a hibákat, hogy a lehető legjobbnak érezzem a döntésem..


Nagyon lesújtott a felismerés, én sem a létező embert szeretem meg, hanem elképzelem ideálisnak, majd gyűjtögetem a hibáit miben tér el az általam elképzelttől, hátha van olyan, aki “jobban megéri”.


Ràismer magára még valaki? Hogyan lehet ebből kijönni? Sajna nem ez a karakter a főszereplő, így a problémáját nem oldotta meg a terapeuta..



2020. dec. 27. 10:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni. Másfél évi vágyakozás után volt pénzem egy fullos turmixgépre (egyetemista vagyok, nekem ez nagy pénz) erre egy hónappal később feldobta a Google a reklámját, és valami 30%kal le volt akciózva 😭😭😭

Bosszantó.

2020. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

11: vettem egy notebookot. Az egyik haverom megnézte, és mondta, hogy tök jó gép, de ő majd megveszi olcsóbban. Fél év múlva olcsóbb is volt, de akkor megjelent az utódja, erősebb processzorral, mondta a haverom, hogy mennyivel jobb, hogy ő várt, mert most ugyanannyi pénzért amennyiért én vettem, jobb gépet fog kapni, de ő okos, ő vár egy fél évet, akkor olcsóbb lesz...


egy szó mint száz, több éven át használta az öreg, már folyton lefagyó gépét, és közben hallgathattam, hogy neki még gyorsabb, még olcsóbb gépe lesz a végén...


Egy idő után csak mosolyogtam rajta, az ilyesmit el kell engedni az életben :)

2020. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mi a film címe?
2020. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem ez a szarrágóság szindróma.
2020. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Tudhattad volna a címe, minisorozat.
2020. dec. 27. 13:40
 16/20 anonim ***** válasza:

Na az ilyen embereket kerülöm messziről.Soha semmi nem jó nekik mindenben a hibát keresik...kibírhatatlanok.Szerintem sürgősen változtass magadon.

A másik vicc ,hogy kíváncsi lennék ha valaki egy szép napon elhagy és búcsú ajándéként az arcodba nyom egy valag hibát amit nem is tudtál magadról.

2020. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

egy filmben láttam, hogy összeírta a partnere pozitív és negatív tulajdonságait külön oszlopba. Ha a negatív több, mint a pozitív akkor kuka, de ez is hülyeség. Mondjuk van 1 apró hibája az nem összeegyeztethető azzal, hogy nagyon tud főzni, tehát teljesen mindegy ebben az esetben mi kerül a lapra alapvetően baromság az egész.

Aki ebben nagyon hisz és utálja a partnerét az agyát elöntötte a kula az úgy is több negatívat fog írni, mint pozitívat, mert ebben az esetben azokat elfelejti vagy kihagyja.

2020. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ehh, sajnos hbos, nekem meg csak netflixem van. Pedig este megnéztem volna
2020. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nagyon félek, hogy úgy járok a párommal mint anyám vagy még rosszabbul.
2020. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
9: és melyik társas volt az? :)
2020. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!