Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen èlni egyedül átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen èlni egyedül átlag fizetèssel 40 felett, akik ilyen szituban vannak, hogy èlik meg (30 felettiek is irhatnak)?

Figyelt kérdés
Tehat se nem lesz parod, se gyerek. Haverok tavol vannak. Neked csak a munka. Atlag kis lakas, max belfoldi kirandulas egyedul, stb...
2020. dec. 27. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha unod a tenyészet elemzést, akkor telepíts a 2011-es skyrimhoz úgy 250 modot, hogy stabilan fusson. Ezzel el leszel pár évig.
2020. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen átlag keresetre gondolsz? Szoftverfejlesztő átlag kereset Pesten? Országos átlag? Budapesti átlag?


A budapesti átlag eléggé felhúzza az országost is. Kb. bruttó 370 000 KSH szerint az országos, de ez biztos nagy szórással van, mert kizárt, hogy vidéken egy akármilyen irodai alkalmazott ekkorát szakít. Abból a pénzből vidéken gondolom elfogadható életet tudsz magadnak biztosítani. Itt Pesten egy jobb albérlet jó helyen 200 000 - 250 000 havonta + rezsi, így az a pénz nem sok mindenre elég.

2020. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Videken...Elso. Nekem is szoftverfejlesztonek kellene lennem. Van erzekem hozza, csak ra kellene fekudni.
2020. dec. 27. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Feküdj rá, 5 év egyetem, 2 nyelvvizsga, 6-7 év tapasztalat és itt Pesten a nettód is 7 számjegyű lesz. Bizony.
2020. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vidéken is van számítógép, meg internet, tudom, mert vidéki vagyok és nekem is van. 😃
2020. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

6-7 év tapasztalat és itt Pesten a nettód is 7 számjegyű lesz.


Ennyi idő után nem hiszem, van pár informatikus haverom 10 évvel a háta mögött is 700 nettóért.

2020. dec. 27. 23:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Saját példámat mondtam. Igaz a teljes juttatási csomagról beszéltem. Én principal szinten vagyok, nekem az alapfizetésemre jön a céges autó, éves részvénypakett és pár támogatásként adott pénz. Nem beszélve arról, hogy folyékonyan beszélek angolul és oroszul, ezek mind adott esetben növelik a fizetésed, ha a cégnél követelmény. Ez így seven-figure after taxation ;).
2020. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Senki nem ugat bele hogy mire költöd a pénzed. Én most vettem pl egy Cosmos C700P-t.

Ha valakinek tragédia hogy magára költi a saját pénzét....


Egyébként meg látom a rokonaim és munkatársaim körében, hogy mit szenvednek a párkapcsolatokkal meg a gyerekezéssel. Vagy ha valaki 30-40 +-ban elvált milyen pániklova keres magának új palit v nőt.


Én úgy gondolom hogy megvagyok e nélkül. Köszi.


32 F

2020. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!