Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hostel vagy munkásszálló a...

Hostel vagy munkásszálló a jobb választás ha 50 ezer Ft-tal indulok Pestre új életet kezdeni? Szeretném minél olcsóbban megúszni, napi fizetéssel, napi segédmunkából élni. Szeretek egyedül lenni, nehezen viselem más mocskát, szagát,

Figyelt kérdés
Nincs más választásom sajnos. Esetleg tudtok e ajánlani olcsó, elfogadható helyeket, ahol nem kell egy heti-havit előre kifizetni. Ti mit tennétek

2020. nov. 4. 12:34
A kérdező szavazást indított:
Hostel
Munkásszálló
6 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Olyan helyre menj dolgozni ahol van a cégnek szállója ahol ingyen lakhatsz .
2020. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ne haragudj de hülyeségre készülsz. Jön a tél és segédmunkéra vágysz? Feketén? És még fizetni akarsz a szállásért? Válassz egy Pest környéki gyárat. Adnak ingyen szállást havi fizetést plusz juttatásokat és teljes bruttodra bejelentenek. Lesz tb-d is. Az 50 ezerrel kihúzod az első fizetésig.
2020. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szakmád?

Budapesten nagy piaci rés van, senki nem akar kis munkákat elvállalni: faljavítás, WC-tartály felszerelés, fal kibontás, javítás után 15 csempe visszatétele, konnektoráthelyezés, mosógépbekötés, csillárcsere...

8-10 000-ez el lehet kérni egy ilyen 1-2 órás munkáért, és tovább fognak ajánlani.

Segédmunkából nem tudod fedezni a piaci árú napi lakhatást.

2020. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Reagálnék a hozzászólóknak. 1. igen, van ilyen hogy a cég ad szállást, de kötve hiszem, hogy ott saját magam lehetek egy szobában, illetve olyan munka kell ami naponta fizet (segéd), mivel nem tudom első fizetésig kihúzni, illetve gyári munkánál kell tüdőszűrő, attól meg félek, mármint az eredménytől. Cigizem régóta. 2. Segédmunka, igen az ami jól fizet, villanyszerelés. Napi 12.000-től. Van tb még pár hónapig, ugyanis kapok segélyt, és az fedezi ezt is. 3. Villanyszerelő képesítésem van igaz féléves és még nem dolgoztam benne. Szívesen végeznék ilyen maszek 10rugó/1-2 órás melókat, ha lenne benne gyakorlatom, ha lenne hozzá szerszámom, ha hirdetnének ilyet. Ehhez azért kell tudás. Ja és mindössze egy bőrönddel indulok el. Úgy számolok, ha napi kb.4-5000 a szállás (legolcsóbb saját szoba), villanyszerelőként pedig keresek 11-14.000 ezret, úgy azért valahogy ki lehet jönni, és talán még a laptopom is meg tudom javíttatni.
2020. nov. 4. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Se a hostelben se a munkásszálláson nem lesz szerintem saját szobád. Két ágyas munkásszálló kb. napi 3500 forint. Nem tudom mennyit cigiztél, de ha aránylag fiatal vagy, akkor ezen nem hiszem, hogy fenn fognak akadni, ha más bajod nincs.
2020. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mindentudó99 ***** válasza:

Segéd munkára mert gyakorlatod sincs 12 ezret nem igen adnak. 80 elmegy szobára ha napi 3500.

Így nem igen jutsz előrébb '

2020. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tüdőszűrő eredményétől félsz?? Ne csináld már..Menj el nyugodtan.Ha tüdőbeteg lennél réges rég lennének tüneteid.
2020. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tüdőráknak nincs tünete eleinte, mellesleg gyakran fáj szúr a tüdőm, akkor be kell venni egy fájdalomcsillapítót annyira elkezd este fájni néha, ezenkívül fáradékony gyenge vagyok.

1300-at óránként azért adnak, főleg hogy papírom is van, aki ért jól hozzá, annak meg 1700-2000 átlagba. 10 órával ez már 13000. Ha napi 4000ért lakom, akkor maradt 6-7000 abból meg lehet élni, persze ez a fő cél a fennmaradás. Előre jutni csak nagyon lassan

2020. nov. 5. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk hasonló tüneteket érzékeltem, kiderült, hogy gyomorfekélyem és refluxom van, mióta diétázom és kapok rá gyógyszert, azóta sokkal jobb, nem ég a gyomrom, normálisan kapok levegőt, tudok aludni esténként, pedig fel sem tűnt, hogy ennyi bajom van, csak a zsibbadást éreztem a karomban és, hogyha lefeküdtem (meg néha ülve) szúrt a tüdőm. Szerintem egy orvoshoz érdemes lenne elmenned (a covid után), én is vagy egy évig jártam orvoshoz a tüdőbajaimmal, mire kiderült, hogy gyomorbajaim vannak.
2020. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg főleg menj el a

szűrésre,mi a fenére vársz? Hogy felfordulj az utcán??...Legyél már felnőtt!

2020. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!