Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írják ki lányok Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják ki lányok Facebookra, hogy "egyedülálló", amikor nem is?

Figyelt kérdés
Volt két lány, aki nagyon tetszett, viszont barátjuk volt. Egy idő után azt vettem észre, hogy nincs több közös képük és, hogy egyedülálló van a Facebookra kiírva. Gondoltam bepróbálkozok és barátaim útján megismerem, mire az egyikük ma szembesített azzal, hogy amúgy 5 hónapja együtt van egy fiúval, csak Instagramon van kirakva történetbe. Én meg töröltem az Instagramom, mert meguntam az ismerőseim kamu életét... 5 hónap után miért nem írják ki, hogy kapcsolatban vannak vagy az túl korai? A másik lánynál szintén az Instagramon derült ki, hogy van barátja, de sehol máshol nem látni közös képeket.

2020. dec. 28. 18:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyen csajok közben kavarnak mással is vagy simán csak dugni tartják őket. Sokat ne várj tőlük, de szexre jók.
2020. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

3 evig voltunk egyutt az exemmel, egyikunknek sem volt kiirva Facebookon, hogy kapcsolatban (bar az sem, hogy egyedulallo) . Neki instaja se volt, nekem volt, oda tettem ki neha sztoriba kozos kepet ha epp kirandultunk vmerre, de ennyi.

Mostani baratommal fel eve vagyunk egyutt, Facebookon szinten nincs kint a kapcsolat.

Nem is ertem, hogy miert kéne kiirni? En se 5 honap, se 3 ev utan nem irtam ki.

2020. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
25%
Franc se tudja. Nekem eddig aki nem akarta kitenni, az bizonytalan volt a kapcsolatban. Arra is tökéletesen lehetőséget ad, hogy így a félénk, de jóképű szőke herceg hátha bekopogtat (nem tudom létezik ilyen, a nők tudatában lehet....)
2020. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%

Mert azt várják, hogy hátha bejelöli őket a herceg, aki megüti a mércét és érte dobják a jelenlegi pasijukat, akivel éppen elvannak. Akár azért, mert a srác egy címeres ökör, aki mindennel elhalmozza a csajt és rengeteget költ rá, egy ilyen madarat meg nem szívesen engednek el, akár azért, mert a srác is hasonszőrű kis sunyi fuckboy és ő sem firtatja, hogy a csaj miért nem változtatja meg a státuszát, így pedig a csaj sem firtatja, hogy ő is módosítsa át az övét, hiszen férfiként ő lenne hátrányban, mert egy nővel akkor is kezdenek pasik, ha kapcsolatban van, míg kapcsolatban lévő férfit fenntartással kezelnek még szintén kapcsolatban lévő nők is, mert félnek a párjuk bosszújától.


Az Instát meg azért szeretik jobban, mert priváttá lehet tenni, így csak a követőid láthatják. Facebookon meg kénytelen vagy sokszor visszaigazolni munkatársakat, csoporttársakat, stb. Persze ott is megoldható, de körülményesebb a megosztási körökkel bajlódni, ráadásul tele van bugokkal, instán meg trükkösen sem tudsz belenézni a privát fiókokba.

2020. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%
Van szex igényük, ezért a partner de nem gondolják vele komolyan. Keresik még az igazit.
2020. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
#3: Azért nagy különbség van aközött, hogy nem teszitek ki, hogy kapcsolatban illetve azt, hogy kivel, meg aközött, hogy kint van mézesmadzagként az egyedülálló státusz. Köztudott, hogy a nőket jelölgeti mindenféle idegen meg rendszeresen próbálkoznak be náluk kollégák, haveri társaságból ismerősök ismerősei, miért is akarna tehát egy olyan nő még több ajánlatot kapni, akinek van valami kezdődő kapcsolata?
2020. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor nem tettem ki (vagy nem "okéztam le"), amikor nem gondoltam komolyan a sráccal, és nyitva akartam hagyni más előtt a lehetőséget.
2020. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
4%
Lehet, sőt biztos, hogy csak neked mondják, hogy kapcsolatban vannak.
2020. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

"kint van mézesmadzagként az egyedülálló státusz"


Szerintem az qrva beteg, akinek ez mézesmadzag.

2020. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
#9 nekem van olyan nőismerősöm, akinél ha látnám, lekerülne a kapcsoaltban státusz egyből nyitnék felé. A kezdeményezésére sokat beszéltünk amikor épp romló félben volt a kapcsoalta a pasijával, de mivel nem tisztázódott pár hét alatt a helyzetük, én meg más levesébe nem xarok bele odébbálltam. (Tippre én ott B opció lettem volna, hha valami a kapcsolatában rosszra fordul)
2020. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!