Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szánalmas ha egy lány szexkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas ha egy lány szexkapcsolattal is beérné, csak kapjon némi törődést, intimitást?

Figyelt kérdés
29N
2020. dec. 28. 22:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nyugi, fiú írta ki a kérdést...
2020. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Tseppkoe ***** válasza:

Sajnos bizony, hogy tehetsz róla.

Csak nem tudod magadról, hogy tehetsz róla.

És hogy, hogyan.

És gondolom főleg azt nem tudod, hogy hogyan tehetnél ellene...

Meg lehet tanulni, indulj el ezen az úton.

Sztem pl. a szexkapcsolat első lépésnek jó lehet!

Épp ezért sztem nem is olyan nagyon szánalmas ill. kit érdekel!

2021. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Tseppkoe ***** válasza:

Áááh, félreértettem a "nem tehetek róla" végszót.

Persze, természetes igény, ne mondj le róla.

Jöjjön a simogatás, a szex, lépd meg, nem szánalmas!

Ne foglalkozż a fanyalgókkal!

Nyilván igyekszel majd jól választani...

Keresd a minőséget.

2021. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Annyian írjátok, hogy miért nem keres egy normális párkapcsolatot az interneten. Ez nem mindenkinek olyan egyszerű. Évek óta fent vagyok tinderen kisebb-nagyobb megszakításokkal, egy olyan sráccal sem sikerült randiznom, akivel minden klappolt, vagy ha én úgy éreztem, akkor neki nem kellettem én. Csak azért nem leszek együtt valakivel, akiért nem vagyok úgy oda, hogy legyen valakim. Én is inkább a szexkapcsolatot választottam.
2021. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas, de könnyen lelki sérülést eredményezhet.


Ennek ellenére azért irigyelem a nőket, hogy legalább ennyit megkaphatnak. Örülnék ha legalább erre kellenék a nőknek, még az esetleges sérüléssel együtt is...

31F

2021. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!