Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy intelligens, jómodorú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy intelligens, jómodorú, vidám lány vagyok mégse találok párt . Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Fent voltam 1 társkeresőn de ott mindenki csak meg akart fektetni ami elég elszomorító. Nem mondom magam csúnyának de azért rosszul esik, hogy senki nem látja bennem a szerethető lányt csak a megdugható valakit. Félreértések elkerülése végett: Eddig csak azokkal feküdtem le akikkel pákapcsolatban is voltam.

Mégis valamiért nem jön egy normális srác se. A mai fiúk hajtanak csak ennyire a szexre vagy velem van a probléma

19/L



2016. okt. 30. 18:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
26%
Lehet a kinézeteddel nem stimmel valami. Mutatsz képet privátban?
2016. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
71%
Társkeresőn a pasik nagy része csak szexre hajt. Élőben ismerkedj.
2016. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
39%

Biztos kedves és szeretetre méltó lány vagy. Szerintem nincs is probléma, csak egyszerűen még nem találtál rá a párodra vagy fordítva. :) Szerintem adj időt magadnak, és minden rendben lesz. Amúgy átérzem a helyzeted, mert én is hasonló cipőben járok. Ha szeretnél, beszélgethetünk. :)


23/F

2016. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
35%
miből lehet ezt gondolni, h csak arra hajt vki? ezt sose tudtam, olyan kicsit, mintha ezzel mentegetnék magukat a csajok, ha nem jön be vki pl. h ő is csak azt akarta.
2016. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Onnan veszem, hogy csak arra hajtanak, hogy nyiltan megmondták (Szia! Lenne kedved ájönni SZÓRAKOZNI?, Szia! Lenne kedved egy kis kalandhoz?, Vagy egyszerűen csak képet küldtek a farkukról) ezekből tudom
2016. okt. 30. 19:26
 6/41 anonim ***** válasza:
36%

Ne hari de mégis mit vársz 20 éves gyerekektől?

Jó nyilvál van akit nem csak az érdekel, engem sem az hajtott, meg most sem az hajt, de a férfiak többségét igen, főleg fiatalon.

Élőben jobban jársz, vagy szemelj ki te magadnak valakit a társkeresőn, akinek tetszik a profilja és írj rá te! Lehet jobban jársz.

2016. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
73%
Ezért kell élőben, normális társaságban ismerkedni, nem netes társkeresőkön.
2016. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
39%

A társkeresőn fent lévő pasik nagy része is komoly kapcsolatot keres, szóval ha te eddig zsinórban azt tapasztaltad, hogy nem ilyenek találnak meg, akkor ott nagy valószínűséggel te csinálsz valamit rosszul.


Két nagyobb lehetőség van:

1. Lehetőség: jól érzékelted, és azok a pasik, akikkel neten ismerkedtél, azok tényleg csak megfektetni akartak.

Ebben az esetben valószínűleg nagyon béna és buta módon szűrsz: tehát pl. egyik nagyon gyakori probléma, hogy a társkeresőkön nagyon sok lánynak semmitmondó vacak adatlapja van, amire egyrészt komolyabb kapcsolatot és valódi társat kereső pasi nem nagyon fog írni (őszintén: miért tenné?), aki meg mégis ír, azt meg úgyse fogod tudni kiszűrni a levéláradatból, elvégre egy ilyen adatlapra nem igazán lehet egyéni módon ráírni, csak sablon vackokkal lehet indítani.


2. Lehetőség: a srácok egy jó része nem - vagy nem csak - szexet keresne, de mivel valamit nem úgy csináltak, ahogy te elképzelted, hogy egy komoly kapcsolatot kereső pasinak csinálnia kellene, ezért csipőből megkapták az ez is csak szexet akar címkét. Ez is piszok gyakori.


Nem ismerünk, a neked levelet írokat se, szóval csak találgatni lehet, de jellemzően ez a két eset szokott lenni. Azaz leggyakrabban a kettő kombinációja.

2016. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
31%
És mi van azokkal az üzenetekkel, amikre nem írtál választ? Kétlem, hogy mindenkinek visszaírtál és kivétel nélkül ez volt a háttérben.
2016. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
33%

Ilyen fiatalon ne társkeresőn próbáld. Menj szórakozni, nézz körül iskolában/munkában, keress hobbit.


Nekem így jóval 30 feletti férfiként már elég beszűkültek a lehetőségeim, és még így sem a társkeresőt tartom a legjobb megoldásnak, de neked 19 évesen még akad rengeteg másik lehetőséged

2016. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!