Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél mennyire zavaró ötnél több bibircsók a testen?

Figyelt kérdés
Erre gondolok: [link]

2020. dec. 29. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha az arcodon van, akkor zavaró. De szerintem, ha csak szex közben derül ki, akkor a többségnek nem számít.
2020. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Sose okozott gondot. Rengeteg van rajtam, senkit nem zavart
2020. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen méretű még elmegy, ha mondjuk tarkón van és nem látom nap mint nap, de nekem össze-vissza a testén zavaró lenne. Mondjuk nekem az ilyesmi q gyenge pontom. Az összes kinövéstől undorodom. Másokat láthatóan nem zavar, így azt mondanám embere válogatja.
2020. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Kicsit ha arcon van, amugy mashol ha nem kenyes akkor meg nem.

De meg mindig roszabb ha dohanyzol mint ez kb.

2020. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
arcon enegem elegge taszitana. testen is, bar nem lenn valook, de az ilyet erdemes lenne leszedetni nem csak esztetikai okbol. nekem is volt egy ennel kisebb, utaltam, le is szedettem, kb 15 perces beavatkozas volt. ha a pasimon lenne, biztos rabeszelnem, hogy szedesse le oket.
2020. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően ezek a fajta bibircsókok nem zavarnak, ha nem irdatlan nagyok, és nem fedik be a testet nagyon. Ha több bibircsók van, mint egyéb bőrfelület, az már zavaró. Meg arcon nem mindegy, hol és hogyan nőnek az adott ember arcán. 5-nél párral többet tök könnyű úgy is "összehozni", hogy ne legyen annyira látványos - nekem pl. van a tarkómon, a nyakamon, az egyik könyökhajlatomban, a csuklómon, "szépen elszórva" a lábamon pár, a lábfejemen és a hátamon 1-2. A többség fel sem tűnik senkinek sem, kb... sztem az exem sem vette észre az összeset, és nem zavarta.
2020. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A férfi akit mindennél jobban szerettem két ilyet viselt az arcán. Ha ránéztem sem láttam. Csak a száját, szemét, mimikáját. Egy polipcsáp is nőhetett volna a homlokán az sem zavart volna benne. Tesóm mondta egyszer: " Minden szépnek jut egy bibircsókos? " Erre én azt feleltem hogy őt nem zavarja az a kis anyajegy a hasamon.

Szóval ne parázd túl.

Ha a mindene vagy, leszel ezek semmiségek.

2020. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!