Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtős a csaj?

Figyelt kérdés
Szóval találkoztunk egyszer és azt mondta akar megint.Viszont sose jött össze eddig azóta mindig volt valami.Kint meg hideg van ott azért nem akar,beülni meg nem tudunk sehova.(első találkozókor nem volt hideg?) Egyszer találkoztunk még igy korai lenne idejönnie azt mondta.Honnan tudhatom hogy itt valóban akar találkozni vagy megint valami terelés az egész?(azért is lenne irónikus mert eléggé nem tetszően beszélt azokról akik nem birják azt ha elutasitják nyiltan a másikat és hogy mi az már hogy rosszul reagál,és akkor most meg pont a hitegetést meg kamuzást csinálná)
2020. dec. 30. 20:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*Ha nyiltan őszintén elutasitják őket.


És akkor azért lenne irónikus mert azokról akiket őszintén elutasitottak és rosszul reagáltak van rossz véleménye mikor arra nem képes hogy őszintén elutasitsa a másikat.

2020. dec. 30. 20:48
 2/12 A kérdező kommentje:
Kb 1 hete volt a találkozó.Voltak ünnepek is stb.
2020. dec. 30. 20:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Felejtős, ha igazán akarna, kerítene rá sort. Ha meg nem, akkor is ezer elnézéskérés közepette mond le valamit egyszer, nem többször. Mármint aki normális és van gerince.
2020. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó de ez igy iszonyat pofátlan és álszent.Fikázza azokat akik nem birják a nyilt elutasitást de közbe képtelen őszinte lenne és őszintén elutasitani a másikat?Nem volt lemondva egy tali se.Csak kérdezgettem hogy mikor lenne jó.Annyi volt hogy az első találkozót áttette fél órával későbbre de megjelent és időbe szólt.
2020. dec. 30. 21:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, komolytalan. Esetleg hagyd, hogy ő keressen, ha még akar valamit.
2020. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg még mondtam is hogy én se értem miért reagáltak igy egy sima elutasitásra szóval láthatta hogy engem aztán nem zavarna ha megmondaná.
2020. dec. 30. 21:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem adj neki egy kis időt. Mondjuk két hetet, mert addigra az emberek már fel szoktak ébredni az év végi ünnepek után, több életkedvük lesz, meg ha a politikai vezetők nem változtatnak, két hét múlva már be lehet menni melegebb helyekre is. Igazából lényegtelen, hogy most találkozol-e vele, vagy sem, vagy most ő mit akar, avagy van-e más lehetséges alany, hiszen két hétig úgyse lehet még semmit se csinálni. Ismerkedni se igazán, vagy csak körülményesen. De ki tudja, lehet, hogy utána se, ezt kéne kivárni szerintem. Ha feloldják a korlátozásokat és lehet megint beülni bárhova, akkor kérdezd meg tőle, hogy most mi a tényállás a részéről. Ha nem ad világos választ, vagy burkoltan elutasít, vagy csak nem válaszol semmit se, akkor eddig se volt komoly szándéka veled valószínűleg. Ez nem a te hibád, a legtöbb kamasz lány ilyen.


Bárkivel randiztam én is eddig, szinte senki se tudott az első, vagy második (akár harmadik) randi után világos választ mondani, hogy hogyan tovább. Nekem minden esetben voltak határozott elképzeléseim az adott randiparter iránt, hogy mi következzen (ezeket rendszerint megfelelő időben közöltem is), de annyira bizonytalanok voltak, hogy az ember inkább megmondta a szemükbe, hogy valami nem okés és legyen ennyi az egész.


Valószínűleg te is velem egyidős vagy, 35-40 éves még nem lehetsz gondolom a helyzetből kiindulva. Sajnos ehhez hozzá kell szoknunk, hogy a mi korosztályunkban a lányok néha nem tudnak világosan fogalmazni. Lehet, hogy akiről te is írtál, szintén ilyen: nem tudja, mit akar.


Velem most nem rég volt olyan, hogy az új iskolámban egy csaj kiszúrta a régi, felújított kocsim, amit meg dícsért nyíltan, és hónapokra rá fel is keresett engem ismerkedési szándékkal. Végül ahogy beszélgettünk Facebook-on, úgy voltam vele, hogy szimpatikus, laza, életvidám kiscsajnak tűnik, meg amikor megdícsérte a kocsim, kicsit bátortalan voltam vele, gondoltam tartozok neki annyival, hogy a talpraesettebb oldalamat is megmutatom neki, nem csak a félénkebbet. Végül megkérdeztem tőle, hogy van-e kedve meginni egy teát a Dunaparton, miközben megyünk egy kört a kocsimmal. Csak annyit írt, hogy mennyire megleptem, de képtelen volt "A"-t, vagy "B"-t mondani végül. Ráadásul kettőnk közül ő nyitott felém kétszer is, szerintem teljesen evidens cselekedet volt a részemről az, hogy megkérdeztem tőle a randi lehetőségét. Nem mondott rá semmit se. Azóta se tudom miért, szerintem csak nem tudta hova tenni a kérdésem. Azért meséltem ezt el neked, mert ez is kiválóan érzékelteti, hogy hajlamosak a lányok határozatlanok lenni, ami miatt persze nem ítélem el őket, a fiúknak is meg van a nehezebben értelmezhető oldaluk (kezdve a kihasználástól, a felületes szemléletig). Ha te is ilyen cipőbe kerültél (de erre ráérsz két hét múlva aggódni), hogy határozatlan a csaj, akkor felejtsd el. Majd ő ír neked, ha akar valamit. Te már nyitottál felé, igazából ő is mondta, hogy szeretne még látni téged, de innentől kezdve csak annyit tehetsz, hogy kicsit vársz, és szerényen megkérdezed tőle utoljára, hogy szeretné-e még folytatni, mert te igen. Innentől kezdve már ő rajta áll, hogy miképp legyen tovább. Ha nem lép semmit se, jobb, ha túl teszed magad rajta.


Mellesleg hasonló cipőben vagyok most én is, mint te. Neten megismertem egy fotós lányt, aki karakterében, személyiségében és elfoglaltságait tekintve is meglehetősen szimpatikus, és ahogy néztem, kölcsönös ez. Lassan 6 napja beszéltem vele utoljára, mondtam neki, hogy én már inkább valóságban szeretnék vele beszélgetni, nem írásos formában. Ő meg mondta, hogy most nem tud még találkozni velem, meg ilyesmi, de ha ünnepek után felszabadultabb lesz, eljön velem valahová. Mondtam neki, hogy semmi gond, megvárom azt a pillanatot, amikor tud rám ő is időt szakítani. Amit viszont nem mondtam már neki, hogy én is kb. annyit tudok rá várni, mint amennyit javasoltam neked is. Ha 3 hétig nem jelez magáról, akkor azt valószínűsítem, hogy mégse találta meg a számításaim bennem. De remélem nem ez lesz, mert talán életemben most először érzem azt, hogy egy lány tényleg megfogott engem. Bízzunk abban, hogy ha lemegy az ünnepi időszak, meg ezek a korlátozások, a te alanyod is határozottan fogja közölni veled a szándékait.


20/F

2020. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kérdeztem hogy a korlátozások miatt van e ez de nem válaszolt még.A férfiak nehezebben értelmezhető oldala mármint egyeseké.Ezek egyszerüek mint a faék pl a kihasználás is és a felszinesség is.Az előbbi egy fokkal bonyolultabb de a vak is látja ha kihasználják.Csak itt a nő nem akarja észrevenni.Viszont az én esetemben baromira nem egyértelmü mi van.Kérdeztem hogy szeretne e még találkozni azt mondta igen.Szóval itt ennél a nehezebben értelmezés nőknél tényleg bonyolult.LEgalábbis ennél a szitunál biztos.
2020. dec. 30. 21:44
 9/12 A kérdező kommentje:
A legjobb ötlet amit olvastam hogy várjak.Igen ha feloldják a korlátozást akkor kibujik a szög.Bár lehet csak arra alapoz hogy ugyse oldják fel.
2020. dec. 30. 21:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, én nő vagyok, és hát szerintem simán lehet, hogy a korlátozások miatt van... Azt nem tudom, mennyire bír értelmesen kommunikálni a csaj, lehet, hogy éretlenebb, mint én. Én egyértelműen megmondanám, hogy mi a bajom. Viszont tényleg elég vacak a jelen helyzet, nem kedvez a randizásnak.


Mert most mit tudtok tenni, ha nemigen lehet beülni sehová, akkor kint vagytok az utcán. Ez még egyszer oké, de ilyen fos időjárás közepette nem olyan jó. A lányok általában fázósabbak amúgy is, én gáznak érzem, hogy nem tudok elég melegen felöltözni, mert mindenhogy didergek (kb 20 perc után), ha meg extra fullosan mindent magamra húzok, úgy nézek ki, mint egy pingvin, aki belefúródott egy paplanba. Nem vmi szexi.

2020. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!