Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha utálom a rivalizálást/kemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha utálom a rivalizálást/keménykedést, gyerekes viselkedésem van és érzelmes vagyok, akkor már nem is számítok férfinak? Az ilyen srácok alapból felejtősek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem tudom komolyan venni az dolgokat és nincsenek rivalizáló alfahímekre jellemző személyiségjegyeim. Nem járok konditerembe, mert nem zavar, hogy 50iksz kiló körül vagyok. Nem szeretek keménykedni (milyen kocsim van, mekkora a bicepszem), magamat mutogatni, hogy én "Jujj, milyen izmos vagyok és fekve ennyit nyomok ki", mert egyszerűen nem hat meg és nem érzem azt, hogy ez az én világom lenne. Kétszer is volt már több hónapig tartó kondis időszakom amikor eljárogattam edzeni, de annyira életidegen volt számomra az egész (a kemény izmos pózer nagyfiúk világába betoppant az alacsony naiv kissrác), hogy inkább félbehagytam. Mert ugye azt a közhelyszerű tanácsot is rendszeresen hallom, hogy mindenki azt csinálja amit szeret és ne másnak feleljen meg. Ezzel együtt huszoniksz évesen még mindig gyereknek érzem magamat és szeretem a lazulós, merengős szentimentális dolgokat (chillout zene, ha egy csaj rámpillant és kicsit elmosolyodom, egy csecsemő ahogy toporzékol az anyja mellett aki próbálja csitítani stb.). Tényleg egy pu**i antiférfi lennék, akinek sosem lesz barátnője (szűz vagyok), vagy esetleg létezik az országban olyan csaj, akinek óriási csoda folytán pont az ilyen srácok jönnek be?

2017. dec. 21. 20:14
 1/7 AchromaticSmarties ***** válasza:
84%
Éppen a rivalizálás/keménykedés/pózolás a gyerekes viselkedés.
2017. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nyugi, nem mindenki az izomagyú műmacsókra bukik.
2017. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel férfi, hogy a GYK-s némberek annak tartanak-e vagy sem. :)
2017. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nalam egyedul a gyerekesseg a kizaro ok. az viszont maximalisan.
2017. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Miért, rivalizálni meg játszani az agyad nem a leggyerekesebb dolog?


Fel kellene nőnöd. Ez a való világ. Neked heteró férfiként nem más férfiakkal kellene foglalkoznod, hanem magaddal és amit el szeretnél érni. Az sem vall felnőtt gondolkodásra, ha úgy gondolod, pár egybites cigánytól (bocs a rasszizmusért) eltekintve bárki versenyt csinál ilyen dolgokból. Illetve ahol ez verseny tárgyát képezi, oda intelligens, épeszű ember tartozni sem akar, nem hogy beilleszkedni.


A másik, egy baromi nagy diszkrepanciát érzek aközött, hogy "leszarod" és aközött, hogy valami oknál fogva mégsem szarod le teljesen. Most vagy megy az önnyugtatás ezerrel, vagy nem tudom, mit akarsz. Ha zavar valami, teszel ellene/érte. Ha nem, akkor meg azt is leszarod, amit ez a viselkedés/életvitel eredményez. Nem?

2017. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Mindenkinek más jön be. Azért szerintem nem ártana edzeni, vagy sportolni (pl. futni, úszni), de nem mások miatt, hanem a saját egészséged érdekében - meg persze mellette megfelelően étkezni.

Egyébként én is gyerekes vagyok még most, huszonévesen is, de jelenleg azt vallom, hogy nem érdekel, hogy tetszem-e vagy nem egy nőnek, mert elsősorban ember szeretnék lenni, a szó pozitív értelmében, nem nő vagy férfi, de ez a mai világban nagyon nehéz, mert az ilyeneket kinevetik, kihasználják, megalázzák, stb.

Az itteni nőkre valóban nem kell hallgatni, a legtöbb szvsz elég fura, bár ez a másik félre is igaz, meg egyébként is, ez csak egy töredék, kis szelet a "tortából", ami a véleményeket illeti ugye.

2017. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ez a kakaskodas gyerekes. A kicsik az oviban ilyenek, hogy kinek van jobb es tobb stb. Felnotteknel szerintem ciki a rivalizalas, ennel erettebben is lehetne gondolkodni. Meg az ilyen kemenykedos alakok nem vetik meg az agressziot sem, nekem pedig a ferfiatlansag (nonel embertelenseg) elso jele az agresszivitas. Az számomra annyit jelent, hogy az illető nem tudja kezelni a saját indulatait es erzelmeit, azert agresszul be. Szóval nekem ez a reszedrol nem szamit gyerekes viselkedesnek ha nem csapkodsz es hisztizel "erzelem" címszó alatt.
2017. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!