Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar férfiak miért hisszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak miért hisszik azt ,hogy sikeresek az ázsiai nőknél?

Figyelt kérdés

"Szerintem meg nincs így"

Hanem ha sikeres vagy itthon a csajoknál ,akkor akárhol feltuddsz szedni egy csajt.


A kínai nők.

Általában a magyar férfiak vad nak mondják az ágyban ,de sokat kell ért fizetni.


A Dél Koreai nők.

Általában a magyar férfiak a tűzes menyeckét ládák benűk.


A Japán nők.

A magyar férfiak általában a munkás lányt látják aki az ágyban egy vad macska.


A magyar férfiak azt gondolják hogy a felsorot 3 országban ők az alfa hímek.

Ez miért van?


A Japán nők höz hozzá teszem hogy azt hisszik a férfiak ,hogy olyanok mint az animékben de nincs így.



2020. dec. 31. 15:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
45%

"Zürich-i barátnőd, ha létezik"


Mért ne létezne együtt jártunk egyetemre és Zürich-ben lakom.

2021. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
78%

Ezt az eredményt mi alapján szűrted le ?

Mert szerintem senki sem hiszi ezt.

2021. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ott a kék szem pl kuriózum, már csak ezért is rád másznának. Ott ilyen szempontból könyű "újat mutatni".
2021. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

meg szőke és vagy vörös haj és ott van még a zöld szem is...

ja amúgy csak két szó!

zsíros deszka! ":DDDD

van egy videója fent amiben egy konkrét magyar csávóval találkozik a csávó konkrétan ilyen 5-ős de pár nap alatt legalább 3 csaj vagy mennyi meg volt ott japánban neki...

kérdező átlagban az összes nő a fehér férfit részesíti előnyben

2021. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Magyar vagyok, és sokat éltem Kínában, és a helyzet az, hogy akik ezt hiszik, azok általában bármilyen idegen nyelven meg nem szólalni tudó nyomorékok.


Ha viszont tudsz kínaiul (néha angol is megteszi), és szereted a kínai nőket (én nem szeretem) akkor viszont Kína valóban aranybánya neked.

1) Nyilván nem a szupergazdag/szupersikeres/szuperszép nőket fogod megkapni, de azért lehet válogatni. (Vannak teljesen 0 ismerőseim egész meglepő nőkkel.)

2) Nyugati fiúval járni menő. Ez már kettőt emel a szinteden.

3) Kína egy kicsit reménytelen ország, és sokan elvágyódnak onnan. Az EU-s útlevél (és az, hogy a gyerekeitek máshol élhetnek) sok nő szemében oriási fegyvertény.

4) Kínai férfi 30 év feletti nőt ha nem muszáj, nem vesz feleségül. Ugyanígy hátrányban vannak azok, akik korábban külföldi férfivel jártak, vagy külföldön éltek (mondjuk külföldön tanultak) hosszabb ideig. Egy 31-32 éves külföldön tanult nő a legtöbb vonzó kínai férfi részére már láthatalan. Ezek eléggé rámennek a nyugati férfiakra, gondolván, hogy ez nekik nem számít.

2021. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
25: Mondjuk amilyen szinten mekegi egyik-másik kínai az angolt, az még hiányos nyelvtudásúnak sem megugorhatatlan szint.
2021. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Amit tapasztaltam az 1 éves Japánban töltött időszakomról:

-Japánban nem lehetetlen letelepedni, csak szigorúbb elbíráláshoz van kötve, és sok dolognak meg kell felelni

-A japánok nem gyűlölik a nyugatiakat, de teljesen érthető elvárás felőlük, hogyha már Japánban vagyunk, akkor legyünk azzal tisztában NAGYJÁBÓl az ottani kultúrával, és tisztelettel viszonyuljunk a japánok felé...azaz ne legyünk tahók

-Egyetlen japán nővel volt dolgom, nem volt vadmacska, és csak kinyalni lehetett (nem tudom, hogy köze volt-e hozzá ennek a nyugati dolognak)

2021. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ugyanazért, amiért egyes magyar nők kikiáltották önmagukat a legszebbnek a világon, vagy amiért a vallásosok azt gondolják, hogy 7 nap alatt "teremtődött vala" a világ, esetleg azért, mert sokan "kiscserkész becsületszóra" elhiszik a hatalommal rendelkezőknek, hogy azok "az ő érdekeiket tarják a szemük előtt" - stb.


Ez is csak egy a sok-sok ostobaság között. De nem kirívó a többi közül.

2021. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert nagyobb a f@rkunk, mint egy sárgának...
2021. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
75%

A magyar férfiak 90%-a sosem látott ázsiai nőt (még a kínai büfében sem, mert olyan sincs a környékén), aki meg igen, az maximum tényleg a pult túloldaláról, vagy a túristákat.


Innentől pedig nyilván ugyanúgy fantáziálnak róluk, mint a csajok a tüzes olasz, a forró jamaikai, és egyéb pasasokról, akiket szintén sosem láttak, sosem beszéltek velük, így aztán könnyű egy álomképet csupa-csupa pozitív tulajdonsággal felruházni.

2021. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!