Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elnéznétek egy ilyen mértékű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnéznétek egy ilyen mértékű hazugságot randin?

Figyelt kérdés
35+ nők véleménye érdekelne arról, hogy mit szólnál, hogyan reagálnál, ha megismerkedsz online társkeresőn egy férfival, aki azt hazudja magáról, hogy 170 centi magas, nagyon szépen mosolyog a képen, aztán a személyes találkozón meg kiderül, hogy 160 cm, minimum 140 kg és rothadnak a fogai? Amúgy teljesen levesz a lábadról az intelligenciájával, a dumájával. Otthagynád a fenébe, adnál neki esélyt? (velem történt meg, jelenleg becsapva érzem magamat...)
2021. jan. 1. 17:56
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
33%
Végre egy nő aki ad esélyt 170 centiseknek is 😃
2021. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
0%
Na de milyen kocsival jön?
2021. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
3%
Mondjuk kiváncsi lennék a nőkre, akik itt válaszolnak, hogy ez a hazugság akkor is nagy bűn lenne e, ha a pasinak sokkal jobb külseje lett volna élőben, mint a képeken.
2021. jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%
“A belső értékek a fontosak meg hogy intelligens legyen”, ja nem (F45)
2021. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
26%
A magasság az legalább nagyjából fix. Az izmok leeresztenek, a fogak kihullanak, a bőr megereszkedik. De 180cm az 180cm marad. (legalábbis nagyjából, ha a gerincbántalmakat nem számoljuk)
2021. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
én adtam neki esélyt,2 hónapig voltunk együtt. A paramétereket saccoltam, de +- 0.5% lehet az eltérés. Barátnőm ma mutatta, hogy újra fent van társkeresőn és szintén nem mutat magáról őszinte képet.
2021. jan. 1. 18:32
 17/37 Ollókezű Edward ***** válasza:
92%
Én már kétszer is jártam úgy, hogy képcsere után megnéztem facebook-on (anno iwiw-en), és majdnem beájultam az asztal alá. Az egyik csávó valami 10 évvel ezelőtti képet küldött, azóta valószínűleg alkoholizálással töltötte az idejét az aktuális képei alapján. A másiknak valami eszméletlen módon behízott a feje, de csak a feje. Úgy nézett ki, mint egy teljesen másik ember. Na akkor lett elegem ezekből az aljas kis játszmázásokból.
2021. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
#kroll: igen, ezek a lényegesek. De nem mindegy, hogyan van tálalva..
2021. jan. 1. 18:42
 19/37 anonim ***** válasza:
2%

Te sem lehetsz valami nagy durranás, ha egy ilyen palinak 2 hónapig esélyt adtál.

160 cm férfiaknál gyakorlatilag kerti törpének számít, 140 kilóval meg már nem is megy, hanem gurul.

2021. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
#19: :) nem most tévedtél utoljára életedben;)
2021. jan. 1. 19:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!