Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért kamuzzák azt még 2021...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kamuzzák azt még 2021 ben is hogy azért kezdeményezzen a férfi mert az az ő dolga?nem azért kell,rengeteg külsőleg nem szép nő írt rám,de csak ők,ők mért kezdeményeztek?nem nehéz rájönni....akkor miről beszélünk?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 17:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha személyesen találkozok valakivel, akivel van szimpátia, akkor kezdeményezzen a férfi, ennyire legyen tökös.

Ha viszont online látom meg valahol, vagy csak nagy társaságban vagyunk és nekem feltűnik ő, neki meg én nem, akkor odamegyek és kezdeményezek én. Hogy kezdeményezzen, ha azt sem tudja, hogy létezek?

Több mint 5 éve van párkapcsolatom, nő létemre én kezdeményeztem a pasinál. Beszélgetni kezdtünk, aztán ő hívott randira.

2021. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 VincentLaw ***** válasza:

#5

Fent vagyok Bumble-n, hát annak az appnak sincs sok értleme. Igen, kötelezően a nőnek kell/kellene kezdeményeznie. Most azt nem is említem, hogy a felhasználók száma nem valami nagy, és azok is külföldiek leginkább. Nálam abból a néhány matchből ami összejött eddig, egyetlen egy lány írt csak, az is csak egy "Szia"-t. Elég egyszerűen áttolta a kezdeményezést, és lényegében ugyan ott voltunk, mintha egy teljesen másik appon lennénk, ahol a pasinak kell olyat villantani az első üzenetben, hogy érdekesnek tűnjön a folytatásra. A többi matchet, ahol még egy sziáig sem jutottak el a lányok, 24 óra múlva automatikusan bontotta a rendszer.

2021. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, hogy kezdeményezz bármennyire is kreatívan férfiként, az online nők bő 90 százaléka nem tud beszélgetni, nincs egy önálló témája, az összetett mondatokat pedig nem ismerik.
2021. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ez az 23#

Ha én matcheltem valakivel és visszaírt akkor 100% hogy egy komolyabb mondatot nem tudott összehozni a cheten!

Nyilván nem vagyok túl jóképű a nők szemében ez a baj, de ez azért sok.

Volt amelyik jelekkel kommunikált, volt aki azzal sem, de azért írni próbált valamit.

Na hagyjuk már az ilyeneket, ez azért nekem is sok, akkor inkább elmegyek fizetőshőz, aztán azokkal két menet között is jobban el lehet beszélgetni mint egynémely társkeresős luvnyával

Aztán nem kell kezdeményezni senkinél, bomba üzlet!

2021. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!