Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miután több éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután több éves kapcsolat után csúnyán becsaptak vagy megcsaltak hogyan tudtál újra hinni a férfiakban vagy a nőkben és megbízni a másikban?

Figyelt kérdés
Szeretnék még boldog párkapcsolatot, de olyan csúnyán átvertek (nem megcsalás volt nálunk), hogy nem tudom mmikor fogok tudni újra teljesen bízni a nőkben.
2021. jan. 6. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Én már senkibe se bízok.
2021. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell bizni. Ez nem kötelező.
2021. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Úgy, hogy van annyi sütnivalóm, hogy felfogjam: nem 3 milliárd ember csapott be, hanem egy.
2021. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát vannak főleg férfiak közt olyanok akiket bár nem csapott be nő, de viszont ezernyi nő volt aki férfiszámba se vette
2021. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hidd el, rosszabb az, amikor évek után átvernek és koppansz.
2021. jan. 6. 22:14
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok egy 7 éves (első) kapcsolat után.

Viszont úgy vagyok vele, ha 1x találkozom majd még olyan emberrel, aki igazán megfog, úgyis ismét a szívem fog diktálni, nem az agyam fog óvatoskodni.

Nem szabad addig bizalmatlakodni senkivel, amíg az nem adott rá okot. Ez járjon a fejedben.

Először pedig tedd rendbe magad, legyél egyedül boldog, hidd el, hogy igenis, elég jó vagy. Nem a te hibád, hogy kihasználtak, atvertek. Ez a másik felet minősíti, nem téged.

Ha addig eljutsz, hogy ezekről meg tudod győzni magad és el is hiszed, akkor már jó úton fogsz járni.

Sok sikert minden sorstársnak!

2021. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok bízni én sem.
2021. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Egy nőben se lehet megbízni!

Nők szerint meg a férfiakban!

Az igazság?

Nem kell általánosítani.

Ma volt a híradóban, hogy egy nő, gyógyszerekkel, megakarta mérgezni a 3 éves gyerekét!

Ezek szerint minden nő, gyerek gyilkos?

2021. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

No vagyok. Egyszeruen csak hagytam h sodorjon magaval az uj szerelem es biztam benne hogy a korabbi tapasztalataim alapjan ezuttal jobban dontok.


Egyetlen gyomorideges helyzet volt az elejen, legalabb 1 evig, amikor a barataival ment bulizni vagy a fonoknojevel es a kolleganojevel uzleti utra es tudtam h este pialnak a hotelben.


Mivel az exferjem a barati koreben talalt friss husit maganak es maximalisan megbiztam benne megis megcsalt, nehez volt elhinni h ha a parom hajnali 3kor jon haza akkor nem valami nonel volt. Ezekkel sohasem traktaltam, megprobaltam elrendezni egyedul es hinni h most mas lesz. Es igy is lett.

Az elmult 6evben soha nem kaptam ellentmondason, hazugsagon, ugyanolyan korrekt mint amilyen en vagyok vele.

2021. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak rajtad múlik!


Új embernek új esély!


Bizz az emberismeretedben, meg abban h ha menint így jársz akkor megint túl tudsz ezen lépni (benne lehet a pakliban)


De te irányíthatod a kapcsolatod, vagy ha nem működik kiléphetsz!


Negativ hozzáállással nem fogsz pozitiv kapcsolatot építeni.


Az élet meg rövid h elpazarold az időt.

2021. jan. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!