Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Féltél már attól, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltél már attól, hogy a magány miatt könnyen szerelmes leszel?

Figyelt kérdés

Évek óta szingli vagyok és már nagyon hiányzik, hogy szerethessek valakit.

Mégis tartok attól, hogy sokkal jobban beleszeretnék, mint ő belém, és elhagyna a túlzott szeretetem miatt.

Ugyanez lenne a szexpartnerrel is, ő nem gondolna bele többet, de ha hozzám érne, simogatna szerelmes lennék belé.

Aztán lelépne, mert megijedne tőlem.


Mi lenne erre az egészre a megoldás, ha ennyire szeretethiányos vagyok?

28N


2021. jan. 7. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem folyton ez van, mindig azt gondolom hàtha tetszem ... de nyílvàn soha nem kellenèk senkinek

Kutya segít

23N

2021. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajlamos vagyok rá, de sajnos a félelemérzetem sem tart vissza az ilyesmitől. A túlzások embere vagyok, mindent vagy semmit alapon szeretek.
2021. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már olyan rég magányos vagyok, hogy el is felejtettem milyen szerelmesnek lenni, szóval ez a veszély nem fenyeget. 45/F
2021. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
szüljél gyereket, nekem amióta vannak, nem érzem magányosnak magam, igaz mi igazi kis barátok is vagyunk, mindenhol mindenben társak vagyok és a puszi, simi, ölelés is megvan. Szexre meg ott a férjem, akit nem szeretek ő se engem, de legalább nem vagyok magányos, érzem hogy szeretve vagyok a gyerekek által.
2021. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Áh, ilyentől nem félek. Ide nekem azt a férfit, akivel jobban szeretek időt tölteni, mint egyedül / a hobbijaimmal! Egyszerűnek tűnik a feladat, sajnos nem az.
2021. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok olyan férfi van, aki viszonzná, de sajnos sok nő meg olyanokba szeret bele, akik nem ezek közé tartoznak.
2021. jan. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Egy jo nagy medvemeretu kutya: cane corso,kanari szigeteki vagy hasonlo meret. Oket megolelni olyan,mintha egy embert olelnel meg. Nekem segitett es segit azota is. Majdnem tonkrement a kapcsolatom a szeretethianyom miatt. De a kutya epp idoben erkezett es megmentette meg a parkapcsolatom is.


Irany a sinter/tenyeszto. Esetedben jobb egy mar felnott kutya!! Vannak kifejezetten bujos,radtapados ragaszkodo kutyak fiuban is meg lanyban is.

Itt olelgetve alszunk a kutyammal. Neked is ez kell!!!! Szdrelmes egyedul a kutyamba vagyok.

2021. jan. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!