Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaha fog engem úgy szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha fog engem úgy szeretni valaki, mint a filmekben?

Figyelt kérdés
Egyáltalán létezik ilyen? Létezik a szerelem? Milyen érzés? Volt már részed viszonzottban? Mármint ami komoly volt?

2021. jan. 9. 23:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Nekem a férjemmel filmbe illő. :) Mintha ezer éve egymásra vártunk volna. Mintha minden életben egymást keresnénk. (pedig aztán nem vagyunk spirituálisak)
2021. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha ezt várod soha nem leszel elégedett.

A valóság nem egy cukormázas romantikus film.

2021. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%
Ha megnyered lotto 5 son ma este
2021. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Ahhoz neked is ugy kell szeretned ot
2021. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha letezik is olyan, ez iszonyu ritka es a filmek is nagyon magasra teszik ezzel a lecet, mert nem a valosagot mutatjak.
2021. jan. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Csodak a mesekben vannak, de meg ott is melozni kell a happy endert. Ahogy a husveti nyulat sem lessuk az ablakbol mar felnotten, ezt is a helyere kene rakni. Ha beered a valo vilagban levo szerelemmel az neked is osszejohet 1-2 evig. Nem, nincs recept ra, keresgelj.
2021. jan. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

A bizalom hiánya a legnagyobb ellensége a szerelem kialakulásának, ha amúgy a kölcsönös vonzalom megvan, ami szintén nem tündérmese, hanem nagyon jól leírható, külsőre vonzónak találod őt (nem kell feltétlenül a tömegek által szépnek mondottnak lenni, csak neked tetszik a KÜLSEJÉBEN néhány bizonyos dolog) és belsőre is jól kijöttök egymással.


Ha ez megvan, akkor már csak a bizalomhiány, ami az egészet tönkre tudja vágni, mert ezért kezd el mindkét fél taktikázni már akkor, amikor még a kapcsolat el sem kezdődött.


Persze ezt könnyű mondani, amikor általában a vak szerelemmel szerető naiv embereket szokták a legtöbbször kihasználni és átverni.

2021. jan. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Ha férfi vagy, és nem vagy magas és jóképű, akkor nem. Ha nő vagy, akkor lehet, csak észre kellene venned a nem tökéletesen kinéző hódolóidat is.
2021. jan. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Színház az élet
2021. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én IS szeretem a romantikus filmekben lévő ilyen és hasonló jeleneteket, sokszor könnyes a szemem.

Ilyen is vagyok ::)) létezik ilyen ember, sok sikert neked ::)) 🤞

2021. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!