Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gyermekszinkron színész...

Érmellék Zoltan kérdése:

Gyermekszinkron színész képzést sokan hirdetnek. Nagy pénzekért. Melyiknek vannak valós referenciái? 10 éves lányom színiiskolába jár, kiválóan énekel, fellépési, színházi tapasztalata van. Szeretne dalokat énekelni filmekben. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

#szinkron #szinkronszínész #gyermekszinkron #szinkron tanfolyam #énekes szinkron #dal szinkron.
2018. ápr. 16. 15:16
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

A Talent Studio biztosít szereplési lehetőséget, ismerőseimnek jó tapasztalata van vele, szerintük tudnának mit kezdeni a kislányoddal.

[link]


Én az Első Szinkronképzőbe járok, de ott nem foglalkoznak kifejezetten énekléssel (legalábbis az én képzésemben ez nem szerepel).

[link]


Énekes képzésre esetleg a Hangszobrászatot tudnám még ajánlani.

[link]

2018. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is csak láttam a hírdetést, de jónak tűnik, facebookon is fenn vannak: Talent Studio

[link]

8-18 éveseket keresnek, képeznek.

2018. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!