Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok/pasik, volt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/pasik, volt már ilyen helyzet?

Figyelt kérdés

hogy reagált a partnered, mikor az ismerkedés során kiderült, hogy régóta nem éltél szexuális életet?


én sajnos jártam már úgy, hogy a "ugyan, semmi baj, engem nem zavar.." mondat mellé nem volt őszinte a mosoly



2021. jan. 10. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezen fennakad, az csak egy dologra utazik. Nincs azzal baj, csak meg kell mondani az elején, aztán nincs meglepetés.


Nincs abban semmi különös, bármi oka lehet, hogy valaki nem cseréli naponta a partnereit, és emiatt az én véleményem nem változna.

2021. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen partnerem,de nem volt gond.
2021. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar az egy ideje?

Ha egy 30 éves férfi esetében 7 év a válasz, azért az elgondolkodtató.

2021. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3: Pedig baráti körömben több olyan embert is ismerek, akik 18-20 évesen nagy csajozógépek voltak, aztán 10 évig semmi. Változnak az életkörülmények, stb.
2021. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem jól fogalmaztam, mert igazából nem régóta, hanem huzamosabb ideje. nem évekre gondolok, hanem fel év, v kb. 10 hónap. csak manapság ebben a világban sokaknak az is sok időnek számít sajnos
2021. jan. 10. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azért nem kellenék, mert évek óta nem szexeltem, nem mentem bele alkalmikba meg szexpartnerségbe, akkor nem is sajnálom, mert nem egyezik az értékrendünk.

Nálam inkább csodálkozó fejet szoktak vágni, nem értik hogy lehet, hogy csinos vagyok, kedves, nem hiányzik egy "léc" sem és mégis ez a helyzet.

2021. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Az a nem őszinte mosoly lehetett azért is, mert ebből azt vette le, hogy számodra nem fontos a szex és sok férfi rémálma egy olyan nő, akivel nem passzolnak az ágyban, ilyenkor legszívesebben hagyná a fenébe az egész ismerkedést, de férfiként erre nem illik nyíltan rákérdezni mert a nők meg ebből azt veszik le, hogy csak a szexre megy.


Vagy azért is (megfogalmazástól függően), mert azt gondolta, hogy "na ez is csak egy tipikus mai lány, aki letagadja azt a néhány szexpartnerét, akit ez alatt a pár hónap alatt összehozott társkeresőről"

2021. jan. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak akkor merült fel ez a téma, mikor már együtt voltunk, nem csak ismerkedtünk és kb. semmit nem jelentett volna, hogy mikor volt utoljára a másiknak szexuális kapcsolata. Amúgy szerintem ezt a férfiak izgulják túl, mert ők aggódnak, hogy tudnak-e "teljesíteni".
2021. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

#8: Én nem amiatt aggódnék, hogy tudok-e teljesíteni, hanem (és ez már sajnos tapasztalat) amiatt, hogy azok a nők, akiknek sok partnerük volt vagy inkább úgy mondom (mivel itt nem a mennyiség a fő lényeg hanem az életstílus), hogy ilyen társkeresős, bulikázós életet folytattak, azok sokkal nagyobb eséllyel gyúrnak össze a fejükben nem létező ideálokat, aztán téged akarnak megfeleltetni neki. Ami két szempontból is problémás, mert van az az eset, amikor nem tudsz megfelelni, de van az is, amikor megtudnál, de nem akarsz. Például az egyik exe wellness hétvégékre hordta, te is megengedhetnéd anyagilag, de értelemszerűen nem fogsz rivalizálni egy nálad 20 évvel idősebb bácsikával. Főleg, hogy ő meg mondjuk a kéthetente kamagrával életre keltett farkát próbálta az ilyen programokkal kompenzálni. De ott van a 20 centis farkú feka is, azzal sem fogsz tudni versenyre kelni. A nyaligátorral meg nem is akarsz, mert az meg már számodra megalázó, hogy folyamatosan nyaljál egy olyan nőt, aki szopni nem szeret, de persze a nyaligátor megtette, mert annak volt egy 10 centis fitymaszűkületes farka és ő meg ezzel kompenzált. De Million Roses dobozt sem fogsz neki 50 000 Ft-ért venni Valentin-napra, mint a török udvarlója, aki akkor még meg sem dugta, mikor ezt kapta tőle.


Szóval az ilyesmikkel van a probléma (legalábbis nekem), hogy az ilyen nők számára kinyílt a világ, fürdenek az elismerésben és azt hiszik, hogy ők a hercegnők és mindenki azért létezik, hogy őket szolgálja.


A szexuális teljesítményem terén egészséges az önkritikám, főleg hogy időnként a legtöbb partnerrel rendelkezők, esetleg múltban prostiként dolgozók mondták, hogy nagyon jó vagyok az ágyban.

2021. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!