Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy járvány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy járvány idején is normális randikat tudjak a hátam mögött férfiként ?

Figyelt kérdés

A vírushelyzet nagyon szetcseszte a közösségi létformámat a lányok terén. Március óta, hogy nem fekudtem le senkivel, s még csak nem is volt alakulóban randevú, találkozás. Magamat nem tartom balfácánnak, de ketyeg az óra. A jövendőbelimet annál többször fogják meghegeszteni, minél többet várok.


22/F (nem életkor)


2021. jan. 12. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom...ne haragudj de ezt az egészét lányként nagyon rossz érzés volt olvasni, és egy elég taszító képet alakított ki rólad
2021. jan. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szívesen meghallgatom a véleményed, ha kifejtenéd. :)
2021. jan. 12. 00:31
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem az egyes vagyok, de osztom a véleményét. Még a végén kiszárad a kis pöcsöd, annyira sajnállak...:DDD
2021. jan. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Aha, aha.. küldesz egy üzenete


"Hármas vagyok: szánalmas vagy 🤣🤣 "


Rá két percre: "amúgy hová valósi vagy ? "


Köszönjük, tipikus ribizli.

2021. jan. 12. 00:49
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Én nem küldtem üzenetet, nem vagyok a te korosztályod, kisfiam. (3-as vagyok)
2021. jan. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyes vagyok, és amiatt volt ez a benyomásom, mert azok alapján amiket írtál, az egész úgy hangzik mintha valamilyen használati tárgyként tekintenél a lányokra. Mint egy kocsi, amiből minél előbb minél többet meg akarsz szeretni, lehetőleg a legkevésbé "használt" állapotban. De javíts ki, ha nem így van!
2021. jan. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Veled 2 mondatnál többet hajlandó beszélni egy valamirevaló nő? Borzasztóbb vagy mint a helyzet.
2021. jan. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
#1-esnek bejösz
2021. jan. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

szörnyű, egy férfi szexet akar


gondolom a nők nem szoktak dugni -.-

2021. jan. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez biztos, hogy a kérdésből más jött le, azonban Én konkrétan ezen részére vagyok kiváncsi, így feleslegesnek érzem leírni a megismerkedés és az első szex közötti részt.
2021. jan. 12. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!