Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párcserés ismerkedés swinger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párcserés ismerkedés swinger klubokon kívül miért nincs?

Figyelt kérdés
Netes társkereső oldalakon is kívül. Arra gondoltam, hogy vannak lmbtq szórakozóhelyek, ahol lehet ismerkedni, nincs fehérnemű, nincs szex. Miért nincs ilyen visszafogotabb buli nyitott pároknak? Olyanoknak, akik ismerkednének, barátkoznának, de nincs egyből szex, mert mondjuk szeretnék tudni kikkel szexelnek és esetleg hosszabb távon is terveznének. Vagy még csak nyitottak a gondolatra, de nem találtak ehhez megfelelő formát. Vagy vannak lmbtq szervezetek, nyitott pároknak miért nincsenek ilyen társaságaik?

2021. jan. 12. 16:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én asszem ,láttam egyszer egy ilyet, hogy rapid randi; mindig meg van adva,hogy melyik korosztályt várják, és akkor azok mennek aznap, ahányan beférnek a létszámba adott helyre. És tehát szal asszem, ez ilyen párcserélgetős randi. De most ugye kovid van, tehát lehet, hogy szünetel, én nem ismerem ezt még, nem voltam még sose.
2021. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rapid randi nem párcserés, legalábbis ilyen verziót még nem láttam, hanem egyedülláló férfiakat és nőket engednek össze, pároként beszélgetnek kb 15 percet külön asztaloknál, aztán újra párba szervezik őket, a párok tagjai értékelik egymást kb mintha balra és jobbra húznák egymást egy társkeresőn, a szervezők látják hol vannak közös szimpátiák és ott kicserélik az elérhetőségeket
2021. jan. 12. 21:43
 13/14 A kérdező kommentje:
Az értékelőlapot persze csak a szervezők látják
2021. jan. 12. 21:43
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

" (Szingli nőként voltam, nekem ingyen volt.)"


gondoltuk, nőként mi nem ingyenes?...

2021. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!