Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párcserés ismerkedés swinger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párcserés ismerkedés swinger klubokon kívül miért nincs?

Figyelt kérdés
Netes társkereső oldalakon is kívül. Arra gondoltam, hogy vannak lmbtq szórakozóhelyek, ahol lehet ismerkedni, nincs fehérnemű, nincs szex. Miért nincs ilyen visszafogotabb buli nyitott pároknak? Olyanoknak, akik ismerkednének, barátkoznának, de nincs egyből szex, mert mondjuk szeretnék tudni kikkel szexelnek és esetleg hosszabb távon is terveznének. Vagy még csak nyitottak a gondolatra, de nem találtak ehhez megfelelő formát. Vagy vannak lmbtq szervezetek, nyitott pároknak miért nincsenek ilyen társaságaik?

2021. jan. 12. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen rá elég nagy kereslet, hogy ki tudjon alakulni egy swinger-kívüli csomópont. +Ugye a titoktartás miatt a swingerező párok nem hirdetik az érdeklődésüket.

De mi bajod van a klubokkal?

2021. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a swinger.

Nem kötelező ott sem első alkalommal szexelni.

2021. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azzal ugye tisztában vagy,, hogy ott sem kötelező egyből szexelni? Sőt, a legtöbb pár az első néhány alkalommal csak körülnéz.
2021. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs baj, csak ott már mindenki arra megy rá, hogy élesbe tolja. Nem kötelező, de azért neki vetkőzni kötelező... Én egy sima kávézóra gondoltam, ahol nincs 20 ezer forintos belépő, isztok egy kávét, koktélt, szól valami zene. Úgy is lemehetsz oda, hogy leviszel egy kevésbé bátor újoncot. Ha kell akkor egy rendes swinger klub is lehetne hátul, külön terem belépővel. Van ilyen kávézó, de az állítólag igénytelen vagy nem csak pároknak szól. A nem csak pároknak azt jelenti, hogy van 20 pasi és 1-2 pár.
2021. jan. 12. 16:29
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

A swingerben sem kötelező tökpucérnak lenni. Vehetsz fel pólót, selyemköntöst, satöbbit.

Egyébként sejtettem hogy a pénz a probléma. Hát, az egy szűrő. Annyi pénzért egyébként én sem mentem volna. (Szingli nőként voltam, nekem ingyen volt.)

2021. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Pénz kisebb probléma, havi egyszer, kétszer nem is drága, sima egész estés buli is annyi. Szűrő is kell, ez is rendben (azért nem olyan kemény szűrő és néha a klub ebbe kapaszkodik bele, hogy aki fizet attól nehezen válik meg, bár ezen régen volt jellemző, ahogy olvastam, tapasztalat nincs erről).


A pénz akkor probléma, ha egy bulis este elején, közepén, végén mennél egy italra. Tehát csak megnézni, mi van ott, körülnézni, mi a felhozatal. Így már drága 20ezer+taxi(a legtöbb hely külvárosban van). Ez egy szórakozóhelyen 2500-3000/fő, egy kávézóban egy ital. Ott is lehet szűrő az itálár vagy facecontroll.


Az ár, a távolság, a fehérneműre vetkőzés így ez a sok együtt már túl sok rászánást igényel. Vannak, akik elrémít, hogy körbe szexelnek. De, egy intim közegben (lakás, egy pár pluszba) ellazulnának. Ehhez ismerkedni kéne valahol.


Szóval ilyen swinger light verzióra gondoltam, ahol akár hétköznap meló után is leugorhatsz vagy megbeszélhetsz egy randit egy másik párral és nem néznek rád furán.

2021. jan. 12. 16:57
 7/14 A kérdező kommentje:
Ilyen helyen egyszerű lenne a szűrő: belepés csak pároknak + 1 fő max. Italok átlagos belvárosi szórakóhely árak, 1500feles, 3500koktél, sör 6-800.
2021. jan. 12. 17:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hajrá, hozd létre :). Nem tudom mennyire lenne ez jövedelmező, de talán.
2021. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi úgy ismerkedünk, mind minden szingli. Bárokban, szórakozó helyeken stb. A különbség az, hogy mi ketten vagyunk. Természetesen sokkal egyszerűbb fiúkkal ismerkedni mind lányokkal, de már volt alkalom, hogy pár-ral is sikeresen ismerkedtünk.
2021. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hogyan reagáltak, ha így leszólítjátok őket?
2021. jan. 12. 21:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!