Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor megkapom, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor megkapom, hogy milyen figyelmes, rendes, udvarias, jó ember vagyok, mégsem kellek senkinek. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Tény, hogy nehezen nyílok meg eleinte, és nem vagyok egy társasági ember, de adok magamra, igényes vagyok, van határozottságom, kiállásom.

Nem tudom, hogy mit tehetnék. talán az a baj, hogy nem vagyok elég rámenős, nem vagyok bunkó időnként? :/

28/F



2021. jan. 13. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem csak hiszed azt, hogy határozott vagy. Valójában félénk vagy.


"Tény, hogy nehezen nyílok meg eleinte"


Ez meg tipikus csajos duma.


Szerezz önbizalmat.

2021. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Ismerős a helyzet. Valszeg nem nézel ki jól, nincsenek izmaid, nincs pénzed, nem vagy túl bőbeszédű, nincs diplomád, lehet, hogy azt hiszik, hogy csak a szex érdekel, nincs autód, nincsenek barátaid, rosszul állnak a fogaid, stb.
2021. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Mert ez alap egy kapcsolatban, nem kimagasló teljesítmény. Ezt konkrétan egy baráttól is elvárom, nemhogy a páromtól. Sőt, le sem ülök egy asztalhoz azzal, aki nem ilyen. Mit tudsz még?
2021. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Attól még, hogy ilyen ember vagy, tetszened kell a másiknak. Ezekért nem jár semmi.
2021. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Előnytelen külső.

Jóképű lennél, teljes másképp állnának hozzád.

Hibáidat is elnéznék.

2021. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért, légy egy cseppet lazább.
2021. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

"milyen figyelmes, rendes, udvarias, jó ember vagyok, mégsem kellek"


Mert nem dolgoztatod meg őket ezekért, hanem csak odaadod és az unalmas, na ezért.

2021. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

#3 mert te mit tudsz még ezeken a tulajdonságaidon felül, ami megkülönböztet a többiektől?


Ám a nagy többség ezt a szintet se képes megugorni.. mégis van párkapcsolata.

2021. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
na még egy "nice guy", ajánlom figyelmedbe ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=tvq9MjrpIjM
2021. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
pont azért mert figyelmes, rendes, átlagos férfi vagy. Nem ez kell a nőknek. Hanem vagány, jóképű, fullszocioális traveladdict pasi
2021. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!