Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól még lehetek jó ember a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még lehetek jó ember a nők szemében, hogy nem vagyok vegetáriánus?

Figyelt kérdés

Egyre több a vegetáriánus, sőt vegán ember. Teljesen igaz, hogy aki állatokat kínoz és öl, az nem jó ember, lelkileg defektes. Nos én magam sosem bántanék egy madarat sem, nemhogy egy emlős állatot, viszont fizetek a barbár hús- és tejiparnak azért, hogy ezt megtegyék helyettem.

Tudom, óriási képmutatás. Rengeteg női ismerősöm vagy vegán vagy próbálkoznak vele. Én még nem jutottam el arra a szintre sajnos. Mi férfiak amúgy se vagyunk olyan intelligensek érzelmileg, mint a nők. De valamit jelent azért az is, hogy egy héten csak kétszer eszek húst? Tudom mennyire egészségtelen is, próbálkozok leszokni.



2020. nov. 12. 16:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
En vegetarianus vagyok, de nem voltam mindig az. A parom sem az, de probalkozik. Nem,nem eroltetem ra- mielott valaki ezzel hozakodik elo. Ezt mindenki maga kell, hogy eldontse, hogy mit miert tesz. Ha soha nem mond le a husrol, akkor sem hagyom el. Viszont sok kapcsolat beleroppan ebbe, mert raeroltetik egymasra a kulonbozo nezeteket, szokasokat stb. Ezert jobb, ha husevo inkabb husevovel jon ossze.
2020. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Jó ember lehetsz, de attól még hülye maradsz.
2020. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönjük Pistike. Menj, vakard meg a segged.
2020. nov. 12. 16:48
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Istenem!
2020. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
persze, egyrészt nők közül is sokan esznek még húst, másrészt pedig a vegák, vegánok között is van olyan, akit nem zavar, ha a párja nem az (max azt mondja, hogy ha húsos kaját akar enni, akkor csinálja meg magának)
2020. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Én vegán vagyok, és a vegán lányok általánosságban ölnének egy vega/vegán pasiért :D Persze a többi tulajdonság is számít.

L

2020. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Jaa bocs félreértettem, azt hittem az vagy :(
2020. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%
És még van, aki ezt a kérdést komolyan veszi...
2020. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hogy sírjak vagy nevessek.

Üdv, egy mindenevő.

2020. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#7 emlős állatot már nem eszek!
2020. nov. 12. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!