Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lenne érdemes más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lenne érdemes más irányba terelni a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Elsősorban internetes társkeresésről van szó, de valóságban / szóban is használható technikákra is kíváncsi lennék.

Már több lánnyal is előfordult, hogy a beszélgetés túl baráti volt. Egyszerűen képtelen voltam elterelni valami olyan irányba a témát, amivel árnyaltan, de jobban ki tudnám fejezni, hogy vonzónak tartom és többet szeretnék. Vagy ez az elején még nem probléma? Esetleg egyértelműnek és direktnek kellene lennem? De akkor odaveszne az egésznek a varázsa.

Hogy lehet a kezdeti általános ismerkedős részt új szintre emelni?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 13. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez engem is érdekelne, talán túl könnyen barátkozó és közvetlen vagyok, csak barátkozni akarnak velem a nők.
2021. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
+ ha az első pár nap alkalmával nem sikerül ebből kikerülni, akkor már felejtős az ügy?
2021. jan. 13. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Társkeresőn elég nyilvánvaló, hogy nem barikat keresel. Ha onnan talit szervezel, hivatkozd randiként. Írd bele a bemutatkozószövegedbe, hogy nem haverkodsz. Élőben ugyan ez. Mondd el mire fut ki részedről az ismerkedés, ne hagyj teret az ilyen félreértetted a jelzéseimet bullshiteknek.
2021. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Néha közvetlennek és egyértelműnek kell lenni. De nem profánnak.


Például az, hogy random azt mondod: "Megfarkalnálak a konyha asztalon."

Azt nem biztos, hogy díjazzák (de ez is személye válogatja amúgy).


Viszont ha többször utalsz erre. Például ha azt mondod, hogy "nagyon csinos". Az még lehet baráti. Ha viszont azt mondod, hogy nagyon vonzó. ... az már szinte egész egyértelmű, hogy szexuális vonzalomra utalsz.



Néha érdemes azt érzékeltetni, hogy Te nem csak egy srác vagy akivel potenciálisan beszélgetni fog, hanem egy férfi akinek potenciálisan nevét sikítja majd (élvezetében és nem rettegésből. ez fontos :D )


Mondhatok még random példát.

Ha egy csinos ruhát mutat, amiben nyilván nagyon dekoratív lenne és azt kérdezi: "Na mit szólnál, ha ebbe jönnék az xy buliba?"

Simán válaszolnám azt, hogy: "Szétszednélek!" (nyilván szexuális értelemben és nem arra gondolok, hogy megverném :D )

Aztán ha visszakérdez, hogy micsoda?

Akkor csak mosolyogva annyit mondok, hogy "SEeeemmi :D "

De nyilván hallotta, hogy elsőre mit mondtam. És tudja, hogy az fordult meg a fejemben, hogy lefeküdnék vele. És akkor már talán egyszer eszébe jut, hogy az milyen lenne. Vagy akár többször is.


És minél gyakrabban jut ez eszébe, akkor nem csak úgy maradsz meg a fejébe, hogy "a srác, akivel dumálgatok és jófej". Hanem úgy, hogy "a srác, akivel dumálgatok és jófej és szét akar kapni".


Az, hogy amikor erre gondol, akkor undorral gondol-e így Rád vagy kis vonzódással, az már máskérdés, az sok minden múlhat még. Kinézettől, humortól, észtől, hangszíntől, beszédstílus, magasság, ruházat, viselkedésed akármilyen aspektusától... és nem biztos, hogy a JÓ aspektusoktól. Szóval fontos kiemelni, hogy nem biztos, hogy az fog bejönni neki, hogy ha mond valamit, akkor egyetértesz és szerinted is úgy van. Lehet hogy pont amiatt kedvel majd meg, mert vitázol vele. Nem mindig a "jó" tulajdonságok azok, amik vonzóvá tesznek. Gyakran ezek inkább csak unalmassá tesznek. :)


24f

2021. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# 1 vagyok, szerintem ennyire ne görcsölj rá. Én még bízok benne hogy van olyan nő aki komolyan gondolja társkeresést és tényleg szeret kötetlenül beszélgetni kb. bármiről.
2021. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3: az internetes társkeresés nem minden esetben internetes társkereső

#4: köszönöm, pont ilyenre vártam


Aki tud még valamit hozzátenni, az ne habozzon :)

2021. jan. 13. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!