Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen ha a beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ha a beszélgetés behal, érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Tök jól indulnak a beszélgetések aztán , utána egyszer csak puff semmi válasz nincs reagálás.Mit csináljak ilyenkor?

2020. márc. 14. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Ha egy nő nem válaszol, akkor talált jobbat.
2020. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Akkor van baj, ha kihal.
2020. márc. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ilyen gyorsan ? És ha az egy f..? Én meg pont az lennék az a jó fejsrác ?...... Akkor ő mellé nyúl én annyira nem járok szarul mert megyek tovább . De ha majd vissza akar jönni elküldöm a pi...ba ezért. Szerintem mindenkinek kijár az esély és egy mondatból nem lehet senkit megismerni .....
2020. márc. 14. 16:15
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem fogja fel, nyugi. Te, mint jó srác, még meg sem villantottad, hogy mekkora májer vagy, mire a másikat választotta.
2020. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Naponta több 10-100 ember ír rá, ha nem tetszik neki akár az első mondat, vagy valaki gyorsabb, akkor miért ne mondhatná azt hogy bye. Sőt még írni se kell, minden joga megvan hogy offoljon bármi alapján. Ugyanúgy te is csinálhatod ezt és beszélhetsz olyannal aki nem szalagsorként tekint az emberekre. Emellett semmit nem jelent az hogy fent van az oldalon, lehet simán csak nézelődik vagy hülyeségből használja és nem is érdekli mik mennek ott.


Ha jól indulnak a beszélgetések és általában behalnak, akkor lehet túl unalmas témák jönnek fel vagy túl unalmasan viselkedsz és hamar elveszti az érdeklődést.


Sajnos ilyen felszínes az a platform ahol ismerkedsz, ezzel számolni kell.

2020. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor annyi. Parhuzamosan masokkal is kommunikal. En az elejen kusztam-masztam szinte. Sajat egombol marad igy is, de naiv voltam. Sot, ha nem irsz, meg akkor van esely inkabb. De mar az nem erdekelne.

Ne vedd magadra! Tulkinalat is van. Es gyakran nem vesszuk eszre magunkat, meddig volt erdeklodes, mikortol volt mar eroltetes.

Ne add fel a tarskeresest, ne eld meg kudarckent, de engedd el ezeket.

Konnyu mondani, tudom. Felgyorsulva megy minden, de barmilyen kimeletlen, nagyon hatekony megis. Kitartas.

2020. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez van velem is, matcheltem egy csajjal, átmentünk instára, nekem is nagyon bejött, neki is én, erre ma már semmit nem ír vissza. Eddig is szűkszavú volt, gondoltam nem mindenki az a regényeket író meg emojiszóró tipus, de a 0 válasz már tuti azt jelenti, hogy el lehet felejteni el az egészet. A vicc az, hogy sosem fogjuk megtudni miért, lehet megunt, lehet talált egy jobbat, lehet csak unatkozott és sosem gondolta komolyan az egészet, lehet szórakoztak egyet a barátnőjével. A nők iszonyat gonoszak....és én pl egy kifejezetten "jónőnek" számító, szép lánnyal beszélgettem, az ilyenek meg sokkal nagyobb eséllyel offolnak ki, mert napi 100 üzenetet kapnak pasiktól. Elég ha csak azokból valaki kicsit jobban néz ki, kicsit jobb szövege van és annyi az egésznek, nagyon meg kell fogni valamivel, hogy lekösd a figyelmét és ne dobjon el pár óra után, csak az a baj, hogy nincs mivel, mert bármit írsz, bárhogyan azt már mind hallotta ezer másik embertől....
2020. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a "kedvencem" hogy kérdez, válaszolok, aztán szürke szamár a ködben.
2020. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért nem kell a nket annyira leírni.

Nekünk sem olyan könnyű ez a fajta ismerkedés. Pláne, ha valaki nem az a cserfes szófosó, aki a semmiről is folyamatosan képes csacsogni.

Amíg nem volt személyes találkozás sem, nem ismerem a másikat, semmit nem tudok róla szinte, esetleg még közös érdeklődési kör se nagyon van, addig nehéz megtartani a beszélgetést.

2020. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!