Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos emberek sehol sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos emberek sehol sem ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Vagy legtöbbjük azért neten próbálkozik?
2021. jan. 14. 10:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
Én próbálkozok neten, de én férfi vagyok, így nem kellek senkinek. Ha nő lennék, elég lenne csak a koromat meg a nememet kiírnom és már jönne egy csomó privát.
2021. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
36%
31N
2021. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
34%

Én is férfi vagyok és a neten (Tinderen) vannak bőven sikereim, többek közt mert jóképű vagyok, meg még jó pár másik dologban is vonzó sok lánynak. Újabban ha akarok barátnőt is találok mindig max 1-2 hónap alatt, szexet pedig még előbb.


27/F

2021. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Célzottan nem ismerkedem, de ha valaki a női nem képviselői közül zaklatásba kezd, akkor kölcsönös macerálásban részesítem. Magamtól már nem fogok senkit elkezdeni macerálni, mert tukmálásnak érzem.
2021. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%

Férfi vagyok. 43 éves. Gazdag. De kib@$zott ronda. Csak a rosszlányokon ismerkedem. Az az egyetlen, ahol szóba jöhet olyan, hogy találkozzanak velem és legyen lehetőség szexre is. Máshol semmi. Se Tinder, se Badoo, se Face társkereső, de semmi .... az arc képem ki se teszem, mert letiltanak túlzot brutalitást ábrázoló kép feltöltése miatt, viszont akikkel match-eltem, annak rendszerint küldtem képet, mert szerintem így korrekt. Na eddig tartott a levelezés.

Jövő hét kedden tervezem fejbelőni magam.

Köszönöm, hogy meghallgattatok!

2021. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
55%
5. Lennél inkább jóképű, de csóró? (Akinek az összvagyona mindenestől 1 millió ft alatt van)
2021. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%

#2:

😂😂😂

2021. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
5-ös! Annyi a pénzed, irány a plasztikai sebész! Gond letudva! Nem kell itt hisztizni. Mi olyan ronda a fejeden?
2021. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
61%

#6: Mit ér a pénz, ha nem oszthatod meg senkivel, mert még prostituáltból is csak az igazi pénzéhes kiégett rodások azok, akik elmennek veled, de még nekik is fel kell hozzá szívni egy csík kokót?


Amikor esély sincs arra, hogy valaki őszintén szeressen?

2021. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
#2 vagyok, kiváncsi voltam valóban elég-e nem és életkor. Igen elég, kaptam leveleket.
2021. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!