Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennél a kérdésnél miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél a kérdésnél miért olyan különleges ez a lista, amikor az összes nőre igaz legalább egy pont?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


1: ez a legtöbb nőnél kizáró ok

2: itt mondjuk nagyon nem mindegy, hogy milyen magas hozzá

3: ez a legkevésbé rossz, mert ez nagyon egyén függő

4: ez is sok nőnél kizáró ok

5: kb a nők 99%-a számára levegő

6: összejöhetnek ilyennel, de mindig hiányérzetük lesz, amiből jön/jöhet a megcsalás vagy szakítás

7: a nagyon fiatalok kivételével elvárás

8: ez is igaz a legtöbbre



2021. jan. 16. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy nagyon hülye lista.
2021. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Az utolsó kettő nem a selejt szinonímája?
2021. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában minden, magára valamit adó nőre igaz ebből legalább egy pont. Rám is.
2021. jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Pont ezért nem értem, hogy ebben mi olyan különleges.
2021. jan. 16. 12:34
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert az itt írogató incelek nagy része ilyen. Aztán sértésnek veszik, hogy így nem kellenek a nőknek. Ezért hívják őket felszínes k@rváknak.
2021. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk az 5. 6. Pont hülyeség.
2021. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem különleges ez a lista, rám több pont is érvényes ebből, és férfiaknál sem látom be miért lenne rossz, ha 1-2 pont passzol rá.


Ez a kérdés provokatív akart lenni, és ezt a funkciót be is töltötte.

2021. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

azert ez ennel kicsit osszetettebb, de ne legyunk alszentek, van alapja. plusz engedtessen mar meg mindenkinek, hogy eldontse, nala ki szamit selejtnek.


1. mondjuk a mamahotelt kitolnam 30 evre. tudom, manapsag nem egyszeru egyedul megelni sajat lakas es anyagi tamogtas nelkul, de szerintem nem egeszseges, ha valki 30+osan nem tud leszakadni az anyjarol es az mos, foz, takarit ra. azt feltetelezi, h az illeto nagyon kenyelmes es nem tul onallo.


2. a tulsuly igenis taszito es igenytelen dolog. kiloban meghatarozni hulyeseg, mert fugg az izomzattol, magassagtol, de aki ranezesre puhany, tohonya, az nekem is taszito.


3. a fizetessel nem lehet mit kezdeni, ha mondjuk nem azert keres keveset, mert lusta es ambiciotlan, hanem pl. tanar, nekem nincs bajom vele.


4. a legtobb fizikai munkas azert se nem nagy esz, se nem tul muvelt. en szeretek konyvekrol, muveszetrol beszelgetni, tehat nem tul nyero, ha mondjuk o eleteben semmit se olvasottmeg. persze nem feltetelen kizaro ok, lehet ertelmes, intelligens, de lassuk be, a melosok nagy tobbsege nem ilyen.


5. mivel en 180 cm vagyok nokent, ezert nalam az alacsonysag kizaro ok. azt furcsallom, hogy a 160 centis noknel is 180 felett kezdodik a ferfi, de ezvan, en jogsan varom el, h ne egy torpe legyen mellettem, mert en se vagyok az.


6. kis farok valoban nem jo, se erzetre, se latvanyra, de ez nem 18cm alatt van. mindenkinel mas, de ne alszentkedjunk, senkit nem izgat fel egy kicsi, vekonyka penisz.


7. az eletkeptelenseg valoban taszito, de en nem lakasban vagy autoban mernem. inkabb az a gaz, ha nincs igenye a fejlodesre, elorelepesre az eletben.


8. igen, a luzerseg es incelseg is taszito. ezen mit nem lehet megerteni? mondjuk en nem abban mernem, h ki mikor veszti el, de azert altalanossagban elmondhato, h ha egy ferfi 30 felett szuz, akkor valami nem oke vele.



en nokent szinten az osszespontottudom hozni, tehat azt hiszem, ezeket jogosan varom el, mas elvarasi listaja nem erdekel.

2021. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos pont nagyon igaz az 5., 6. is és azokon változtatni se lehet.
2021. jan. 16. 13:01
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm, hogy részletesen válaszoltál minden pontra. Az ilyen válasz a legjobb :)
2021. jan. 16. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!