Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon azért nem lépett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azért nem lépett a srác, mert félénk volt vagy mert nem érdekeltem eléggé?

Figyelt kérdés

Viszonylag régi sztori, csak most eszembe jutott és mivel nincs sok tapasztalatom, ezért érdekel mások véleménye, hátha valaki jobban átlatja ezeket a dolgokat.


Elsőéves egyetemista voltam (most harmadéves vagyok) és egy időben feltűnt hogy az egyik srác (nem évfolyamtársam, nálam valamivel idősebb) sokat nézett.

Sokáig nem foglalkoztam a dologgal, időbe telt mire úgy éreztem, hogy lehet nekem (is) bejön.

Szóval sokat nézett, sokszor összenéztünk de vagy egyikünk v másikunk elkapta a tekintetét, párszor előfordult hogy az utcán utánam fordult.

De nem történt semmi.


Aztán már a következő tanév előtt, volt egy buli, ahol ott volt és valahogy úgy alakult hogy váltottunk egy pár szót, meg véletlen leöntött egy kicsit szóval ezen is elnevetgeltünk, akkor a testbeszéde is arról árulkodott inkább hogy bejövök neki (pl átkarolta a derekam). De mivel ott nyilvan iszogattunk mindketten, kicsit spiccesek is voltunk (nem csatakrészegek) lett volna alkalma kezdeményezni hisz az egész helyzet sokkal felszabadultabb volt. Nem tette.


Aztán később, az egyetemen próbáltam alkalmat teremteni a beszélgetésre (ott ahol dolgozott ügyintézőként), de ott nem élt vele, igazából olyan elfoglaltnak tűnt v akart tűnni, mert igyekeztem akkor menni amikor nem volt ott senki.


Szóval továbbra is sokat nézett, összenéztünk de sose lépett.


Hogy én konkrétan miert nem leptem? Mert nem voltam olyan bátor hogy csak úgy elhivjam valahova, plusz nem tudtam kiigazodni rajta illetve úgy éreztem hogy én lányként igyekeznék alkalmat teremteni és erre léphetne.

A mai fejemmel mar kicsit bánom hogy nem voltam batrabb de mar mindegy.


Azóta úgy vagyok vele ha akar valaki valamit, akkor adja egyertelműbben a tudtomra.


Szóval mar nincs jelentősege a dolognak, inkább csak jobban megszeretném erteni a férfiakat, férfi logikát, ebből a szempontból, így kívancsi lennék ki mit gondol.


Bejötzem neki, v nem? V csak nem annyira hogy lepjen is,v csak felénk?



2021. jan. 17. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Mennyire lehet unalmas az életed ha évekkel ezelőtti sztorin kattogsz?
2021. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
bejottel neki de nem egy érzelmes típus. kapcsolat eszébe sem jutott
2021. jan. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 nem tudom minek kell személyeskedni meg bunkónak lenni...

Nem unalmas az életem képzeld, de hál' istennek befejeztem minden vizsgám és van időm:).


Az meg hogy gondolkodom néha régebbi dolgokon, nem jelenti hogy unatkozom:)

2021. jan. 17. 17:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejöttél neki, csak félénk. Én is ilyen vagyok. Ha tetszik egy lány akkor is képtelen vagyok kezdeményezni. Akkor sem tudnék, ha pisztolyt tartanának a fejemhez, inkább akkor kapjak golyót. :)
2021. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 még akkor is ha ott vagytok egy bulin, kicsit ittarok is tehát oldottabb a hangulat és ha nem jön össze a másik lehet nem is emlékezne nagyon rá?
2021. jan. 18. 11:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztem csak balfék volt, ilyen forever alone kategória, akin segíteni se lehet. Igazad van, h nőként nem futottal utána. Zavarban volt, mikor az irodában voltál. Sajnos menthetetlen, sztem ő is azon kattog, h mit csinalhatott volna másképp. Illetve 0 önbizalma volt, és nem hitte el h tetszhet neked. Szemezni se mert...
2021. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"a testbeszéde is arról árulkodott inkább hogy bejövök neki (pl átkarolta a derekam). De mivel ott nyilvan iszogattunk mindketten, kicsit spiccesek is voltunk (nem csatakrészegek) lett volna alkalma kezdeményezni hisz az egész helyzet sokkal felszabadultabb volt."


Ilyenkor gondolkozom el rajta, hogy a mai fiataloknak tényleg szükséges oktatni a csajozást és a pasizást, mert valami nagyon félresiklott a szocializációjukban...


Egyetemi buli... spiccesek... ÉS NEM VOLT MEGFELELŐ AZ ALKALOM??? Wat?

2021. jan. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát ez az:D

Hogy igazából ott volt a tökéletes alkalom és ott vártam volna, ha már én mentem oda, hogy na akkor ő is lépjen valamit komolyabban, de nem.

2021. jan. 20. 10:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez elég szomorú helyzet, nyilván csakis félénk volt, ez ahogy érik az ember leküzdhető, de az ilyen alkalmak akkor sem térnek vissza.

Nem tudta a srác hogyan vigye keresztül az egészet, ezért végül hagyta elmenni a lehetőséget.

Ilyenkor kell a jel a nő részéről folyamatosan de ha az megvan (mint a kérdezőnél) akkor a nőnek nincs mit tenni, tehetetlen a srác.

Mondom ezt úgy hogy hasonlóan félénk srác vagyok én is, talán egy fokkal jobb.

2021. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Amúgy az a szomorú hogy egy csomó velem egykorú/hasonló korosztályúnál tapasztalom ezt (20-25-6 évesek). Idősebbeknél nem tudom hogy van, de néha arra vágyom hogy jöjjön egy férfi és szerezzen meg:D Nem észnélküli teperésről beszélek, hanem magabiztosságról.


Most lehet hülyeség, de ha pl nezek egy sorozatot v filmet amiben van egy (személyiségre értem) maszkulinabb, férfias férfi (nem romantikus szituacióban, csak latszik a karakteren hogy magabiztos) néha arra vágyom hogy egy ilyen karakter jöjjön:D


Jó ez a fantázia része, de komolyan, nagyon kevés olyat ismerek, aki ha tetszik neki egy lány, akkor menjen és így vagy úgy szerezze meg.


Egyebként én is lehettem volna bátrabb úgy általában, de nem gondolom hogy nőként nekek kéne mindent csinálnom, nekem kéne felszednem.

2021. jan. 20. 11:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!