Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire önállótlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire önállótlan manapság a férfiak nagy része? Más is ezt tapasztalja?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja ismerkeded/beszélgetek 25-30 közötti korosztállyal.

Eddig bárkivel beszéltem, a 100% otthon lakik.

Főzni, stb, nem tudnak.

Egyetlen egy akadt közöttük, aki legalább egy önerőhöz közelítő megtakarítást fel tud mutatni.

Nyilván nem letámadom őket ezekkel a kérdésekkel, aki önerővel rendelkezik, vele többször találkoztam is, erre kanyarodott a téma, és magától említette.

Nem szeretném ezt is "beállítani" magamban, mint szűrő, viszont őszinte leszek, zavar. Az exemmel úgy - ahogy együtt éltünk, de ő is hozzám költözött, majd ment vissza a mamahotelbe. Megtakarítás 0.

Ezek a férfiak, akikkel beszélgettem/beszélgetek, valószínűleg hasonló módon 0 megtakarítást, de ami fontosabb, önállóságot tudnának felmutatni..

Itt nem az anyagiakról van szó, hanem arról, hogy ezek a srácok nem tanultak meg a saját lábukon élni, ami konfliktusokat szülne véleményem szerint, ahogy az exemmel is kb harcolnom kellett, hogy ne csak az albiba, hanem ugyan a kajába is adjon bele, mert nem szeretnék 2 embert eltartani.

Meg oké, hogy én egyedül élek, tudnánk nálam lenni a jövendőbeli párommal, de 1x szeretném én is átélni azt, hogy én tudok átmenni egy férfihez, aki neadjisten legalább egy spagettit össze tud dobni vacsorára. Ebben a korban már nem szeretnék szülőket, testvéreket kerülgetni, ha átmegyek valakihez. Nem is értem, ezek a férfiak hogy ismerkednek, ha netán egy nálam fiatalabb nővel/lánnyal kerülnének közelebbi viszonyba, aki szintén otthon él?

Én ezt egy bizonyos kor felett cikinek tartanám,hogy közel a 30hoz, férfi létemre én megyek át a barátnőmhöz esetleg a szülői házba, vagy úgy hívom át magamhoz, hogy otthon van az egész család...

Emiatt nem fogok elutasítani senkit, de őszintén szólva tényleg zavar. Én meg tudok állni a saját lábamon és örülnék egy hasonló társnak,akit nem úgy kell kirobbantani a szülőktől és kvázi megtanítani élni..

Hasonló korosztályban lévő lányok / nők, ti is ezt tapasztaljátok? Ez lenne manapság a normális, hogy 30 körüli emberek még a gyerekszobában élnek?


26/N


2021. jan. 19. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/143 anonim ***** válasza:
57%

Pontosan ugyanezt tapasztalom:D

Engem az zavar a legjobban, hogy életképtelenek a főzéshez.

Én amúgy tudok főzni, nyilván nem tökéletesen de eltudom látni magam, és felvannak háborodva, hogy én ezt tőlük is, felnőtt férfiaktól elvárom.

Rendesen nevetségesek:D

2021. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/143 anonim ***** válasza:
74%
Én 28 éves csaj vagyok, és a szüleimmel élek, és igen a szobámban. Nekem még nincs lakásom. Lehet egyedül nem is lesz. Örülök neki, hogy neked van, de ne magadból indulj ki. És ne akard ráerőltetni másra, ami nem megy még ebben a korban mindenkinek.
2021. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/143 anonim ***** válasza:
71%
Hátrány ha valaki szülőkkel lakik ez tény, én is szülőkkel lakok még (kb 2 hónap), ennek az az oka hogy most készül a lakásom (saját) de eszembe sem jut ismerkedés alatt mondani hogy van lakásom, mert szerintem nem ennek a szempontnak kellene elsőbbséget élvezni...
2021. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/143 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit röhejes ezt olvasni a vírus időszakában, mikor rengeteg ember elvesztette a munkáját és örül, hogy van fedél a feje fölött és záros határidőn belül el tud helyezkedni. Ébresztő, hercegnő!
2021. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/143 anonim ***** válasza:
30%
3 as voltam, 27 F
2021. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/143 anonim ***** válasza:
68%
Ja és csak mellékesen megjegyezném, hogy unokabátyám a felesége szülői házába költözött, 8 éve házasok lassan, és jól megvannak. Mindkettő átlagon felül kereső mérnök.
2021. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/143 anonim ***** válasza:
45%
Mi a tökömnek kéne főzni mikor utánad dobják a kész kajákat, helybe kihozzák annyiért, amiből neked még az időt is rá kéne szánni a főzésre. Szóval ez szerintem nem lényeges. A másik oldal meg a terhelés, a munkahely elvárások miatt, ami egy férfinél kicsit nagyobbak szoktak lenni, nem csoda ha otthon már nem akarnak ezzel vacakolni. A mamahotelnek meg pont ez a lényege: közös családi háztartás, ami hatékonyabb, mintha külön élne. Mondom úgy, hogy valamennyire tudok főzni, de ezt a tudásomat nem kell sokat használnom:) Nem a kaja kihozatala miatt.
2021. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/143 anonim ***** válasza:
85%
Na de a vírus előtt is ez volt.
2021. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/143 anonim ***** válasza:
84%
Ezek a dolgok engem is zavarnak. Az oké, hogy ebben a korban nincs saját lakása az emberek többségének mert a csillagos egekben vannak az árak és nem minden szülő tud segíteni, de hogy nem tudnak főzni alap dolgokat meg ellátni saját magukat az eléggé lehangoló.. én már 2 éve egyedül élek és mindent magam intézek. Szerintem úgy nehéz felnőni ha az ember a szüleivel él és mindent megadnak neki otthon.
2021. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/143 anonim ***** válasza:
77%
Ha mindennap kész kajákat eszel, 40 évesen olyan lesz a vérképed, hogy kapásból kapsz 3 féle gyógyszert.
2021. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!